Skocz do zawartości

Problem z Forza Horizon 3 pc


Recommended Posts


 


 


 


otóż mam prawie tak jak ten ziomek tylko mi wywala do pulpitu przy slajdzie Microsoft Studios


 


Moj tymczasowy pc


 


i3 4130


8gb ddr3 


Win 10 64bit Home


HD7770 1gb (wspierająca DX12) GHz Edition z najnowszymi sterownikami od AMD z przed tygodnia.


 


 


zainstalowanie pierwszej lepszej apki nie pomogło :(


Link to post
Share on other sites

Jesteś pewny że chcesz grać w tą grę w 15 FPS ? Bo nawet jeśli ją uruchomisz to właśnie tyle na tej karcie wyciągniesz. Nie spełniasz wymagań minimalnych 1GB VRAM to zdecydowanie za mało do tej gry.

dobra dzisiaj przyszla do mnie 1050ti 4gb i dalej to samo ładuje sie do microsoft studios i wywala na pulpit

Link to post
Share on other sites

Bo to jest problem wielu ludzi i z bardzo różnym sprzętem. Nikt póki co,nie potrafił tego wytłumaczyć. Ja ,na sprzęcie ze stopki,też nie mogłem pograć,bo mnie wywalało do pulpitu jak ciebie. Oddałem grę i po zawodach. Trochę szkoda ale cóż,bywa...

Link to post
Share on other sites

Ustaw jeszcze plik wymiany na dwa razy tyle co masz Ram na sztywno. U mnie w miarę to pomogło. Chociaż Czasem wywala do pulpitu kilka razy (2,3) a potem zaskakuje i działa już stabilnie. Z forza7 podobnie było , u mnie ustawienie pliku wymiany spowodowało że rzadko wywala.

Link to post
Share on other sites

Ustaw jeszcze plik wymiany na dwa razy tyle co masz Ram na sztywno. U mnie w miarę to pomogło. Chociaż Czasem wywala do pulpitu kilka razy (2,3) a potem zaskakuje i działa już stabilnie. Z forza7 podobnie było , u mnie ustawienie pliku wymiany spowodowało że rzadko wywala.

a mógłbyś powiedzieć jak to zrobic ?

Link to post
Share on other sites

Prawy myszy na ikonkę mój komputer potem właściwości -zaawansowane ustawienia systemu-wydajność ustawienia-zakładka zaawansowane i tam masz pamięć wirtualna -zmień. Wchodzisz w to i klikasz na rozmiar niestandardowy i ustawiasz na 16000 rozmiar początkowy i rozmiar maksymalny. Zatwierdzasz i robisz restart systemu.

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Potrawy myszy na ikonkę mój komputer potem właściwości -zaawansowane ustawienia systemu-wydajność ustawienia-zakładka zaawansowane i tam masz pamięć wirtualna -zmień. Wchodzisz w to i klikasz na rozmiar niestandardowy i ustawiasz na 16000 rozmiar początkowy i rozmiar maksymalny. Zatwierdzasz i robisz restart systemu.

nic nie pomogło :( dalej to samo ? chyba trzeba kupić XO

Link to post
Share on other sites

Kupiłem siódemkę i czekam,aż się pobierze i zainstaluje. Jak znów będę miał problemy to oddaję i zapominam. Dzwoniłem do nich i rozmawiałem.Mogę oddać (zrezygnować) w ciągu 30-tu dni.Zobaczymy...

Link to post
Share on other sites

Fm 7 działała mi stabilnie przez dwa tygodnie teraz od tygodnia jakieś problemy. Ja na szczęście lub nie kupiłem konto z fm7 za 25 zł. Więc jakoś narzekać nie będę za bardzo, na razie męczę FH3 i Gearsy 4 i czekam aż Fm7 znowu będzie grywalne. Poza problemami to gra bardzo fajna. Ale ja to fanboy serii Fm bo grałem wszystkie części .

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...