Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie

 

Szukam dla dziewczyny czegoś z Zacate, jedyne co udało mi się wygrzebać na allegro to : http://allegro.pl/notebook-msi-wind-u27 ... 12722.html , ale ta cena to jakaś kpina. Widział ktoś z Was może coś tańszego? Bo jakoś nie uśmiecha mi się kupowanie za taką kwotę czegoś co jest kilka razy wolniejsze od swoich większych odpowiedników.

Link to post
Share on other sites

http://www.x-kom.pl/p/62966-netbook-12, ... 8-320.html

pytalem sie w sklepie kiedy beda dostepne, to odpowiedzieli, ze 21 marca. Przy zamowieniach pre order oferuja 50 zł rabatu. Juz zamowilem takiego dla kumpla, to faktycznie w mailu ktory od nich dostalem cena byla pomniejszona o 50 zł. Teraz czekam na przesylke :wariat:.

Link to post
Share on other sites

To i tak zbyt dużo :wariat: Popatrz : http://allegro.pl/macbook-white-13-3-ca ... 16355.html wiem, używane, no, ale po tyle chodzą, szybsze no i to Apple. Wiem systemu nie ma, a jak będzie to OSX ,ale to nie problem przecież. Chyba jednak zaczekam, uważam, że uczciwa cena za coś z ZACATE powinna oscylować w granicy 1000zł, a czegoś z ATOMEM max 600.

Link to post
Share on other sites

spoko bedzie dzialac. 2 GB ramu jest, ten procek nie odstaje nic od atoma na ktorym 7 normalnie dziala. za pare dni bede miec okazje pomacac tego acera, bo moj siostrzeniec go kupuje. postawimy tam win 7 32 bit.

netbook jest fajnie wyposazony, ma hdmi, z materialem HD sobie radzi.

Link to post
Share on other sites

Dziś miałem okazję zapoznać się z tym acerem.

Generalnie sprzet bardzo fajny, lekki, wygodny, bateria nie wystaje zbytnio (6 komorowa). Windows ladnie smiga, bez zaciec, to samo z przegladarka. Na wszystkie polecenia reaguje bardzo zwawo. Ma dosc wysoka rozdzielczosc ekranu (wyzsza niz standardowo w netbookach 10"), co dla mnie jest duzym plusem- wieksza powierzchnia robocza. Jakosc wykonania stoi na wysokim poziomie, do niczego nie moge sie przyczepic- materialy i spasowanie ok. Klawiatura jest wygodna, ma duze shifty :P. Za tą cene bardzo oplacalny zakup. Glosniczki co prawda graja slabo, ale w tej klasie sprzetu to normalne, wiec nie uznaje tego za wade, po prostu trzeba uzywac sluchawek. Jeszcze jedna rzecza ktora moglaby byc troche lepsza, to uklad chlodzenia. Czuc niestety, ze netbook sie troche nagrzewa (troche bardziej niz inne netbooki z ktorych wczesniej korzystalem)- pewnie wina slabej pasty termoprzewodzacej, ale to sie zmieni jakos.

Rozmieszczenie wszystkich portow jest poprawne. O czasie pracy na baterii jeszcze nie moge nic powiedziec, nie zdarzyla sie po prostu rozladowac jeszcze :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mnie interesuje jak ten U270. Długo trzeba było czekać, aż wejdzie na rynek. Z wyglądu prezentuje się całkiem nieźle. Recenzja w sieci wypadła dość dobrze (zwykła praca ponad 4 godziny), no i cena niewiele większa niż U100, którego kupowałem prawie 3 lata temu :co:. Jakby ktoś widział/dotykał niech się pochwali :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Rowniez mam okazje na u270 pracowac ;). kumpel z uczelni ma. konfigurowalem go i zamawialem. Sprzet niezly, ale osobiscie jakies wieksze wrazenie zrobil na mnie ten acer.

MSI sie blyszczy caly, ekranu odchylic nie mozna za bardzo i w tym egzamplarzu bluetooth nie dziala... ;/ ale nie reklamujemy tego, bo sie nie oplaca wysylac.

Jezeli chodzi o obsluge full hd z YT, to czasami ma problemy i przycina, co jest dziwne bo w acerze chodza bez problemu, pomimo ze sprzet slabszy. Moze to wina niedopracowanych sterow jeszcze. w MSI zainstalowalem 64 bitowego windowsa 7 a w acerze 32 bitowego. W MSI dorzucilem jeszcze giga ramu, wiec jest 3 GB. Karta graficzna bierze sporo ramu, a bios jest tak ubogi, ze nie mozna tego zmienic. Polecam wiec x86 albo dokupic ram (jest plomba na klapce).

Co do MSI to spokojnie z WIFI dziala 4-5 godzin, ogolna wydajnosc jest dobra, nie ma problemu z praca w paru programach na raz. Sprzet lekki, klawiatura wygodna i duza. Ogolne wrazenie zepsuly te 2 niedorobki z BT i niedorobionymi sterami od grafy w wersji x64.

Co do acera, to pracuje z wlaczonym wifi 7 godzin na baterii.

Sam osobiscie czekam na Lenovo ThinkPad X120e :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...