Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

 

Drodzy użytkownicy, zwracam się do Was z prośbą, a raczej wymienieniem poglądów, co do routerów do mieszkania.

Co na pewno musicie wiedzieć z mojej strony?

To iż w domu jest łącze światłowodowe 500/500 (mieszkam w Holandii), gdzie te prędkości są osiągane z maksymalną przepustowością po kablu (po połączeniu bezprzewodowym jest max 400/400) po urządzeniu od dostawcy (DrayTek Vigor2132F) : 

 

http://beta.speedtest.net/result/6459455255.png.

 

 

Obecnie posiadam router D-Link'a 868L w technologi AC1750 a w komputerze adapter wi-fi (Netgear A6210) jak i mieszkaniu wiele urządzeń pod wi-fi (jedynie co spod w/w routera idzie kabel ethernetowy do dekodera IPTV).

 

Na czym mi zależy?

Na prostym i przejrzystym urządzeniu, które posiada technologię minimum AC1200 wraz z 5-gigabytowymi portami + dużą możliwością konfiguracji portów/DMZ itp. Router też nie musi być wypasiony, ponieważ będzie sobie spokojnie stał na wysokiej szafie, gdzie nie będzie mu przeszkadzały żadne zakłócenia. Chciałbym prosić o za oraz przeciw co do wymienionych routerów, które będziecie polecać :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nic nie wniose do tematu bo nie wiem ale... myślałem że mam dobre łącze hahaha (UK, Manchester)

bf816152f0f6cbeda0fd6432bcbd62e0.jpg

 

Dodam tylko ,że używam routera od Virgin Media czyli tego co przylazł z papierami na neta (Hub 3.0) i te 400Mb/s to tylko po kablu, po wifi jest jakieś 150Mb/s, musze chyba pogrzebać w ustawieniach routera lub jak Ty rozejrzeć sie za innym.

 

Edytowane przez michal89chz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...