Skocz do zawartości

Jaki laptop do gier ok 3500zł


Recommended Posts

Witam, chcę kupić laptopa do gier. Zastanawiam się grubo nad kartą graficzną. Czy 5650 poradzi sobie z nowymi grami?

CPU i3/i5

GPU ATI 5650 1gb

4gb/6gb ram

Wiem że nawet GF 310M radzi sobie z Crysisem na phenomie II x3.

Prosiłbym o jakieś propozycje.

Z góry Dzięki Wielkie!!!!

Link to post
Share on other sites

Jak bardzo wydajne to 5870,gtx285,gtx460

wydajne to 5850,gts250,5730,gt540

Jeszcze jeden laptop

http://allegro.pl/msi-gt660-i5-460-4gb- ... 37448.html

System audio wgniata w kanapę, wydajny, ciekawy z wyglądu chociaż to kwestia gustu (choinkę na święta nie musisz ubierać) wydajny system chłodzenia :D

 

Najlepszy lapek do gier to gx660 jednak ponoć został wycofany ale nie wiem czemu był wydajny, tani i miałem zamiar kupić go :D

Może poczekaj trochę może wznowią produkcję, gdzieś czytałem że 5870 brakuje, może dlatego narazie go nie ma :D

Link to post
Share on other sites

HAHA laptop dla gracza??? co za bzdura!!!

Siedzi taki na fotelu ( w końcu to komputer przenośny do kilku metrów bo dalej ręce mdleja) o kabel z zasiłki mu ciągle ktoś się potyka (chociaż producent pisał że trzy godziny na baterii buahaha). Mało co widzi bo to przecierz "tylko" 17 cali, ciągle się kreci bo trochę waży (niby 3kg ale po pół godziny jakby się cięrzszy zrobił). I wszyscy siedzą cicho bo z laptopapa tylko jakieś trzaski szumy (na pudełku pisało dolby surround haha) Po za tym ciągle go gryzie że wywalił na niego 3500zl a za 2 lata będzie mógł go wżucić do kosza bo najwyżej neta przeglądać będzie mógł.

A teraz 2 scenki sytuacyjne:)

1-"Cholera wyłącza mi się laptop- pan serwisant mówi 2 tyg na rozpatrzenie gwarancji a potem do 30 dni roboczych na naprawę"

2-"Cholera wyłącza mi się laptop-pan serwisant mówi naprawa będzie BARDZO droga lepiej kupić nowy"

Do gier to tylko klasyczna buda za 3500 będziesz mieć 3 razy szybszy komputer.

A laptopy są dobre dla przedstawicieli chandlowych i gówniarzy którzy chcą być lepsi od kolegi

Jeszcze raz BUACHCHAAAACCHCHCHAAAAA

Link to post
Share on other sites

W takim razie opłać koledze rachunek za prąd, cwaniaku :wariat:

Może nie będzie na długo ale kto powiedział że trzeba grać w najnowsze gry w maks. detalach.

 

Zgodzę się że za tyle kasy można mieć lepszego desktopa, jednak leci za dużo prądu, a nie każdego będzie stać na opłacanie :o Tym bardziej w Polsce gdzie ceny są absurdalnie wysokie :P

Link to post
Share on other sites

W takim razie opłać koledze rachunek za prąd, cwaniaku :o

Może nie będzie na długo ale kto powiedział że trzeba grać w najnowsze gry w maks. detalach.

 

Zgodzę się że za tyle kasy można mieć lepszego desktopa, jednak leci za dużo prądu, a nie każdego będzie stać na opłacanie :P Tym bardziej w Polsce gdzie ceny są absurdalnie wysokie :wariat:

 

To niech se kupi desktopa za 2500zl a tysiaka zostawi na prąd będzie mieć szybszego kompa od lapka i kasę na prąd

A ty pewnie do szkoły jeździsz rowerem, jesz codziennie tylko za 7 zl ubierasz się w szmateksach nie masz telewizora bo masz lapka który żre mniej prądu

Co za bzdury :wariat:

Link to post
Share on other sites

Nikt ci się nie kazał wypowiadać i obrażać innych, takim :wariat: powinni odcinać internet

Za to ty na pewno żyjesz jak król, posiadasz kilkanaście komputerów i telewizorów a do szkoły wozi cie szofer, a to wszystko pewnie za pieniądze które sobie przywłaszczyłeś.

Link to post
Share on other sites

Przestańcie się kłócić dzieciaki. Jakie rachunki za prąd ?? O czym wy mówicie ?? Ile taki PC tego prądu zużyje ?? Za 50 zł w miesiącu ??

 

Zawsze i od dawna było wiadomo ze jak do gier to PC a laptop jest do FB i innych bzdur żeby można go było se wziąć do klopa i zjechać na ręcznym jak matka w domu :wariat:

 

Fakt faktem ze latem zeszłego roku pokazało się sporo laptopów budowanych z użyciem nowej technologii ale nadal ich problemem jest temperatura wiec za pewne jak nowy to działa ale za 6 m-cy będzie zaś tylko do FB

Link to post
Share on other sites

Cześć! Posiadam właśnie identyczny laptop MSI-GX 740 i jakoś nie zauważyłem, żeby miał kopać prąd :D. Co do nagrzewania - po 4h zabawy w GTA 4 - procesor 77 stopni, a grafika 84 więc na takiej klasy wydajnościowej sprzęt nie można powiedzieć, że się bardzo grzeje. Od razu Ci powiem, że spokojnie możesz pobawić się z nim w OC - ja wyciąłem 3,0 GHz na procesorze i jak na razie 801/1101 na karcie graficznej. W każdym razie mogę Ci go polecić - jeśli masz jakieś pytania to pisz - z chęcią odpowiem ;).

Link to post
Share on other sites

zauważyłem że MSI robi dobre lapki do gier tzn jeśli chodzi o stosunek wydajności do ceny.

Teraz przeczytałem te śmieszne kłutnie...Może to moja wina, że nie podałem więcej info. Laptop ma być wydajny. Ma być do pracy i zabawy. Nie chce brać zadnego lapka z prockiem i7 a grafą HD 4200... to nie ma najmniejszego sensu... płace krocie za procka i mam lapka co najwyzej do pracy. Grafa musi być conajmniej dobra. lapek musi troche mieć mocy na jakiś rok.

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że wydajnośći MSI nie zabraknie Ci nawet za 1,5 roku :). W 3DMark 2006 masz 13049 punktów. Cinebench 11.5 - CPU 2,25. Tak jak mówiłem zawsze możesz pobawić się w OC. Nie ma jakiejś wielkiej różnicy pomiędzy i5, a i7 - w grach i zwykłych programach jej nie odczujesz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...