Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Mam na sprzedaż parę rzeczy:

1) Płyta główna MSI b350 Tomahawk Arctic. Kupiona w komputroniku dnia 26-06-2017r, na 3 letniej gwarancji od tej daty. Stan b.dobry, full zestaw + faktura zakupu, wszystko śmiga super.

Cena - 320 zł + kw

2) Zasilacz Coolermaster v850 + zestaw kabli Bitfenix Alchemy czarno-żółte. Super jednostka, 80+ Gold, topowy zasilacz wg Jonnyguru, gwarancja producenta do 24-04-2020r. Stan b.dobry, napięcia sprawdzałem, wszystko w normie, cichy, wydajny. Do zasilacza dokładam zestaw kabli od Bitfenix, taki jak tutaj w linku tylko czarno-żółte:
https://www.morele.n...mrkg-rp-857103/
Na kable faktura z moreli z 28-07-2017r. z przedłużoną gwarancją o rok.

Cena za zestaw - 550 zł + kw. Wolałbym nie sprzedawać osobno.

3) Samsung 850 EVO 256gb. Dysk sata, przepracowane około 9000 godzin, dalej w stanie b.dobrym, załączam skrin z Crystaldiskinfo. Kupiony 20-07-2015r., gdzieś posiałem fakturę z komputronika, ale pewnie jakby była potrzeba to po kontakcie z nimi by ogarnęli, producent daje 5 lat gwarancji od daty zakupu.

Cena - 200 zł + kw

4) Słuchawki Sennheiser hd598sr. Słuchawki niemalże nówki, dostałem jako prezent 3 tygodnie temu, używane około godziny, od tego czasu leżą w pudełku. Stan igła.

Cena - 350 zł + kw
 

5) Zestaw niebieskich przedłużek od Phanteks. W zestawie 24 pin, 8 pin EPS i 2x 6+2 pin PCI-E. Stan dobry, wszystko działa, dorzucę parę grzebieni.

 

Cena - 50 zł + kw

 

Odbiór osobisty możliwy w Gdańsku i okolicach. Przesyłka kurierem, ssd mogę wysłać listem normalnie.

 

Zdjęcia:

5KjKdxL.jpg

 

GmIl89v.jpg

 

zElJq27.jpg

 

2YdcsK6.jpg

 

m3BTuT0.jpg

 

8SssCQL.png

 

RWtkpMc.jpg

Edytowane przez Marvelm
Link to post
Share on other sites

Czy można prosić o podesłanie na PW dobrego zdjęcia dysku SSD z wyraźnie widocznym numerem seryjnym, oraz pełny screen z widocznymi wszystkimi parametrami zdrowia w Cristal disk (+ zakładka Health z HD tune) jeśli można ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...