Skocz do zawartości

Komputer do grania za 4500zl, ocena kompatybilności zestawu


Recommended Posts

Witam chciałem zapytać czy ten zestaw komputer będzie dobry do grania w bardziej wymagające gry oraz czy wszystkie części są ze sobą kompatybilne w szczególności czy ram będzie chodził na 3000mhz.

http://prntscr.com/hlkpzp

Brak HDD i napędu bo posiadam.

Jeszcze jedno pytanie czy kupując części na stronie esc mogę liczyć na złożenie ich w całość?
 

Link to post
Share on other sites

Jest dobrze. Procesor oczywiście będziesz podkręcać ? Zasilacz zmień już sobie na Pure Power 10 500W za 270 zł albo na CX550M

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Link to post
Share on other sites

Jaki masz monitor, rozdzielczość ?

Dyski na złącze SATA?

 

 

 

nie wiem jak mocno można go podkręcić, z 3.6 do 4 powinno dać radę ?

Przecież 8600K przy obciążeniu wszystkich rdzeni boostuje do 4,1GHz, przy jednym aż do 4,3GHz.

Generalnie tutaj OC w granicę tych 4,8GHz nie powinno być problemem, przy znośnej sztuce i te 4,9GHz powinno być do utrzymania jeszcze przy zjadliwych temperaturach.

 

Są poradniki w sieci, nie musisz podkręcać z miejsca, jak zapoznasz się ze sprzętem wtedy się za to zabierzesz.

 

Jak dasz radę pomyśl o dorzuceniu 135zł do szybszego SSD 240GB Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC

Link to post
Share on other sites

Monitor : https://www.morele.net/monitor-aoc-e2050sda-415074/
Do wymiany w pózniejszym czasie.
Dysk HDD jaki posiadam jest na złącze SATA..
Jak wezmę ten dysk większy dysk SSD to HDD nie będzie mi na razie potrzebne. :)



 


A nie lepiej wziąć ten dysk ssd ? Ma większą pojemność od Iridium PRO http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=61700

Link to post
Share on other sites

MX300 jest na kościach TLC, nie warto, to bardziej problematyczny i wolniejszy dysk. Na Goodrama masz 5 lat gwarancji, poza tym to już sprawdzony model, który jest już dośc długo na rynku. Nic lepszego do 400zł na SATA i AHCI o tej pojemności nie dostaniesz.

Link to post
Share on other sites

Jest dobrze. Procesor oczywiście będziesz podkręcać ? Zasilacz zmień już sobie na Pure Power 10 500W za 270 zł albo na CX550M

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

czy jak wkleję ten kod w komentarzu "X98TY2AZ + dostawa" darmowa dostawa obejmie też dostawę za pobraniem ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...