Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

chciałem się Was podpytać o chłodzenie do procka I7 3 socket 1155.

Aktualnie mam boxowe i jest to najgłośniejszy element komputera.

Zależy mi na cichym chłodzeniu i najlepiej jak najtańszym, a dodatkowo montowanym jak chłodzenie boxowe, tzn. bez konieczności wyjmowania płyty głównej i montowania elementów chłodzenia z jej drugiej strony.

Moja aktualna obudowa ma już z ponad 10 lat, ale w najbliższym czasie jej i tak nie wymienię, stąd niechęć do wyjmowania płyty.

Komputera używam głównie do edycji i renderowania wideo oraz do obróbki zdjęć.

Pozostałe elementy kompa to:

Płyta główna Gigabyte P67A D3-B3

4x2GB Ram Kingston HyperX 1600 Mhz

Karta Palit GTX 1060 Super JetStream 6GB

Dysk SSD Plextor M5 i HDD WD 500GB

Zasilacz VS Corsair 450W

 

Cena za nowe chłodzenie to powiedzmy maksymalnie 60-70 zł

Edytowane przez Ster85
Link to post
Share on other sites

Nie ma takiego procka I7 3550 ale jest I5 3550 więc chyba takiego miałeś na myśli. Spartan 3 PRO HE1024 jest w tej kwocie ok i ma 4 ciepłowody, wentylator 100mm nie potrzeba wyjmować płyty i na wysokość wejdzie praktycznie w każdą normalną obudowę.

Tu masz darmową wysyłkę (dzień darmowej dostawy).

https://www.emag.pl/silentiumpc-spartan-3-pro-he1024-spc146/pd/D37H93BBM/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_campaign=whoop_all_device_desktop&cmpid=69414&gclid=EAIaIQobChMIgbTAqpLz1wIVkxgbCh2UKwgfEAQYAiABEgLkOfD_BwE

A tu masz trochę opinii i cena też ok

https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-spartan-3-pro-he1024-spc146-858457/?gclid=EAIaIQobChMIgbTAqpLz1wIVkxgbCh2UKwgfEAQYASABEgKzlPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Sposób montażu

Test

Edytowane przez Centik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...