Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prolimatech Genesis jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Oto testy http://www.fudzilla.net/reviews/item/21 ... =1&start=2. Zasilacz sobie poradzi bez problemu. Wybór pamięci nie jest taki trudny. Niczym się od siebie nie różnią tylko taktowaniem. Polecam znane marki takie jak: Kingston, A-Data, Corsair, Geil, OCZ.

Link to post
Share on other sites

Ram już mam tylko coolera brak mówisz że Prolimatech Genesis jest lepszy od Noctua NH-U12P SE2 ja tam jestem newbie w tych sprawach zwłaszcza że to inna była platforma i inne procesory jeśli mówisz że jest wydajniejszy uwiężę ci na słowo

Link to post
Share on other sites

Tylko czy wato tak sobie utrudniać dojście do slotów RAM za cenę znikomej różnicy w temperaturach. Chyba, że zależy na modingu, to ten Prolimatech lepszy. Nie wiem też czy przypadkiem ta konstrukcja RAM'u nie ugotuje :D

Link to post
Share on other sites

Wejść wejdzie, ale weź potem dołóż dwie następne bez rozbierania chłodzenia, no i ten nadmuch ciepłego powietrza - dla mnie przekombinowane. To już lepiej P. Megahalems:

http://www.prolimatech.com/uploadfile/en/newsinfo/201009/201096162058365.JPG

...ale i tak lepiej Noctua lub Archon.

Link to post
Share on other sites

nawet jak dmucha to powietrze nie jest na tyle ciepłe żeby nagrzewać podzespoły. Zresztą w tym przypadku jeśli będzie zasysał będzie ok, drugi może dmuchać. A i tak brał bym coś standardowego (megahalems, silver arrow), te jakieś niewyględne, powykręcane.

Link to post
Share on other sites

Thermalright Venomous X Black + 2 Enermax Magma, i OC do 5GHz podstawa, nie zajmuje slotów ram, bdb. się montuje, ładnie wygląda, i ma zaje**ste osiągi.Bardzo dużo osób rekomendowało, że dobrze się kręci na 5GHz w górę na tym chłodzeniu.Ja będe kręcić do 5.2GHz, na Deluxe :D

Link to post
Share on other sites

Nie dopisałem, chodziło mi o nadmuch rozgrzanego powietrza wprost na RAM. Chyba, że wiatrak zasysa, a nie dmucha, co jest mniej efektywnym rozwiązaniem.

widziałem schemat który pokazywał spadające powietrze na ramy. Nie moglem uwierzyć ale spadały na nie chlodne powietrze :ciekawy: No każdy ma swoje upodobania. Może jakieś polskie testy się ukarzą genesis na np. i5 2500k? takie rozwiązanie jest dobre dla sporych obudow.Dobrym rozwiązaniem jest http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... lacza.html. Doniej się nadaje moje rozwiązanie z wentylami.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnio obudowy HAF 922 mianowicie na jednej stronie posiada Zamontowane wentylatory (opis): 1 x 200mm Czerwone LED / 700 rpm / 19 dBA (Front) + 1 x 200mm / 700 rpm / 19dBA (Góra) + 1 x 120mm / 1200 RPM / 17 dBA (Tył) oraz Miejsca na dodatkowe wentylatory (opis) 1 x 120/140mm (Dół) + 1 x 200mm (Panel Boczny) + Istnieje możliwość wymiany wentylatorów 200mm przedniego, górnego, bocznego na 1 x 120/140mm.

 

To znaczy że nie będzie miejsce na wentylator do płyty głównej zamierzam kupić Noctua NH-D14 (160mm)

 

oraz czy Corsair XMS3 4x2GB zmieszczą się razem z tym coolerem Noctua Noctua NH-D14 (160mm) na płycie głownej ASUS P8P67 LE R3.0 Intel P67 LGA 1155

Link to post
Share on other sites

na żadnej stronce nie ma nawet testów tego coolera

 

Mam pytanie odnośnie obudowy HAF 922 mianowicie na jednej stronie posiada Zamontowane wentylatory (opis): 1 x 200mm Czerwone LED / 700 rpm / 19 dBA (Front) + 1 x 200mm / 700 rpm / 19dBA (Góra) + 1 x 120mm / 1200 RPM / 17 dBA (Tył) oraz Miejsca na dodatkowe wentylatory (opis) 1 x 120/140mm (Dół) + 1 x 200mm (Panel Boczny) + Istnieje możliwość wymiany wentylatorów 200mm przedniego, górnego, bocznego na 1 x 120/140mm.

 

To znaczy że nie będzie miejsce na wentylator do procka zamierzam kupić Noctua NH-D14 (160mm)?

oraz czy Corsair XMS3 4x2GB zmieszczą się razem z tym coolerem Noctua Noctua NH-D14 (160mm) czy go nie będzie blokował lub ściskał na płycie głownej ASUS P8P67 LE R3.0 Intel P67 LGA 1155

 

UP

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...