Skocz do zawartości

Problem z komputerem


Recommended Posts

Witam, opiszę swój problem a mianowicie wstawałem z krzesła i kopnąłem przez przypadek a bardziej zahaczyłem komputer po czym się wyłączył a jak go teraz włączam to normalnie startuje ale jest jedno ale, monitor w ogóle nie rusza, myszka i klawiatura tak samo, Wentylatory działają od karty, chłodzenia gpu, zasilacz itd wszystko zimne powietrze nic się nie przegrzewa. Bawiłem się z tym już sporo wyciągałem baterie, czyściłem komputer, rozbierałem zasilacz i czyściłem, odpisałem wszystkie kable i podpinałem na nowo, zdjąłem chłodzenie, wyjmowałem grafikę i odpalając kompa normalnie się odpala nie wydając dźwięków, wyjąłem procesor żeby zobaczyć czy coś się nie stało, nic wszystko jak najbardziej okej a dalej jest to samo. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić i czego to wina najbardziej wygląda jednak na płytę główną ale żadnych wybrzuszeń, żadnej spalenizny, nic nie czuć. Bawiąc się dalej, podpinając klawiaturę to na dosłownie niecałą sekundę zapala się dioda od klawiatury, tak samo jest z myszką przy podpinaniu na sekundę się zaświeci i koniec, ale z myszką jest jedno ale, jak powoli wtykam to da się znaleźć moment że normalnie myszka ciągle się świeci, nie wiem co jest, macie jakieś rady co to może być? Czy będzie trzeba oddać komputer do naprawy? Że zwykle szturchnięcie może coś namieszać...

 

SPECYFIKACJA:

 

i5 2500k

r9 270

xfx core 450W

16 gb ram

p67 pro 3

 

Z góry bardzo dziękuję i prosiłbym o przeniesienie tematu bo nie mogłem znaleźć żadnej pomocy technicznej.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...