Skocz do zawartości

Dziwny dźwięk karty


Recommended Posts

Witam, mam mały problem, otóż moja karta wydaje dziwny dźwięk i nie wiem czy to cewki, czy może coś innego. Zwracam się do was z pytaniem czy bawić się w odsyłanie karty na gwarancję, czy jednak nie ma sensu ?

Karta to EVGA GTX 980 ti classfield  w linku nagranie problemu.

Edytowane przez BuNcOL5s
Link to post
Share on other sites

Tylko pod obciążeniem, gdy nie ma limitu klatek, kiedy włączam v-sync to przestaje. Dodatkowo na filmiku wszystkie wentylatory są wyłączone. W realu ten dźwięk jest bardziej że tak powiem piskliwy, ale nagrywane telefonem stąd taka jakość.

Edytowane przez BuNcOL5s
Link to post
Share on other sites

Na razie wysłałem do EVGA wiadomość, w której opisałem problem i odpowiedzieli, że najlepiej jest oddać kartę na gwarancję i mam czekać 1-2 dni na maila w którym będzie opisane gdzie i jak zrealizować gwarancję. Moje pytanie brzmi czy nie ma jakiegoś domowego sposobu na pozbycie się tego problemu, słyszałem że EVGA najbliższy serwis ma w Niemczech, a nie za bardzo chce mi się bawić w wysyłki i czekanie na naprawę, na dodatek cena takiej paczki to pewnie  jak nic ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Moje pytanie brzmi czy nie ma jakiegoś domowego sposobu na pozbycie się tego problemu

Polecam w piekarniku wypiec, 6 minut na 200C bez termoobiegu. :wariat:

 

Osobiście uważam, że jeśli problem występuje dopiero powyżej 300fps (jak to zresztą bywa w takich sytuacjach) to nie ma co się bawić w wysyłanie karty, bo to rzecz normalna, tylko o różnym natężeniu. Gdyby jednak piszczenie występowało cały czas, to tak, wysyłać od razu.

 

 

 

cena takiej paczki

Tak z 5 dyszek wybulisz na kuriera, ale EVGA akurat nie pieprzy się z procedurami gwarancyjnymi i od ręki wymienia kartę na nową, lub na odpowiadający jej nowszy model. Nie wspomnę o świetnym tech supporcie... ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...