Skocz do zawartości

Telefon 1000-1500+ PLN


Recommended Posts

Witam,

 

Blisko rok temu szukałem telefonu dla dziewczyny.
Wtedy padło na Lenovo Moto X Style 32GB.

Teraz szukam telefonu dla siebie. Przedział cenowy 1000-1500 (no może trochę więcej).
Nie może robić gorszych zdjęć, niż wcześniej wspomniane Lenovo. Na aparacie zależy mi najbardziej.

 

Myślałem nad honor 8 / honor 9 / Motorola Moto G5S Plus 3/32GB

 

 

Jakie macie propozycje?

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że iPhone SE będzie robił najlepsze zdjęcia z podanego przedziału cenowego.

 

Tutaj masz test i recenzję (próbki zdjęć także są tam zamieszczone) z portalu benchmark.pl:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/apple-iphone-se-test-recenzja.html

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites
Dokładnie - wydaje Ci się. Galaxy S7 miażdży SE

 

Jeśli znajdziesz mi do 1500zł S7 to biorę nawet dwie sztuki. Napisałem, że w podanym przez autora budżecie. S7 zaczynają się od 1800zł +.

 

Pomijając budżet 1000-1500zł to faktycznie S7 wypada najlepiej. Największym jednak jego mankamentem jest bardzo krótki czas pracy na baterii....więc jak zależy Tobie na zdjęciach, a przy ich wykonywaniu z aktywnym geotag'ingiem trochę baterii upływa potrzebny będzie powerbank, bo całego dnia wycieczkowego i strzelania fotek na pewno nie pociągnie. 

 

Sprawdź sobie Huawei Mate 10 Lite

Edytowane przez rysiooo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli znajdziesz mi do 1500zł S7
 

 

 

(no może trochę więcej).
 

Nie jest problem znaleźć S7 G930F w okolicach 1550zł(3% nagięcia budżetu) z gwarancją 24 msc. Wystarczy poszperać na serwisach aukcyjnych ;). Tylko trzymać się z dala od wersji Sprintowej.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie jest problem znaleźć S7 G930F w okolicach 1550zł(3% nagięcia budżetu) z gwarancją 24 msc.

Jest taka możliwość, ale znaleźć pewniaka z przedłużenia abonamentu zdarzają się bardzo rzadko - nie jest to już teraz tak popularny model jak S8, a pewne oferty, gdzie ktoś naprawdę wziął telefon na przedłużenie umowy (operator nie zrobi blokady na IMEI) schodzą na pniu. Umowy na tzw. "słupa" nadal są zawierane i później nabywca takiego telefonu pozostaje z problemem.

Znaleźć taką ofertę z odbiorem osobistym w swoim mieście lub +/-50km jest niezwykle ciężko, więc ja tutaj mówię o cenach sklepowych, gdzie ewentualnie można liczyć na promocję.

 

Jeśli o Samsunga chodzi to w X-kom ma być od grudnia rabat na telefony - warto poczekać. Tak samo zaraz okres świąteczny, w tym sporo ludzi będzie sprzedawało nietrafione prezenty. 

 

Naprawdę rozważ Huawei Mate 10 Lite - do 1500zł dostaniesz go w sklepie bez łaski i szukania, a aparat jest dobrej jakości.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nigdzie nie ma w ofercie Lenovo Moto X Style?

Na prawdę dobry aparat, dwa głośniki i niska cena spowodowały, że ktoś/coś zmusił do zablokowania sprzedaży? Czy fakt, że jest z 2015r?

 

Powiem tak, potrzebuję telefonu z dobrym aparatem, więc jeśli mam dołożyć do 2k (czy trochę więcej) to, to zrobię.

Wolę kupić raz, a dobrze i mieć spokój. ;-)

Edytowane przez SL1XZ
Link to post
Share on other sites

 

 

Wystarczy dopytać się sprzedającego o szczegóły. Wtedy zawsze w razie czego masz jakikolwiek dowód lub powołanie się na zatajenie wady przy sprzedaży.

No nie do końca, bo jeśli telefon jest wolny od wad, został zakupiony w oficjalnym salonie operatora, ale ten zakup został dokonany na fikcyjną osobę, to po nie opłacaniu abonamentu zostanie zablokowany przez operatora. 

Nawet jeśli telefon został zakupiony na prawdziwą osobę, ale ta przestanie płacić abonament, to operator zablokuje urządzenie. Po za tym - jest tutaj na forum, nawet w tym dziale odpowiedni temat.

 

 

 

Na prawdę dobry aparat, dwa głośniki i niska cena spowodowały, że ktoś/coś zmusił do zablokowania sprzedaży? Czy fakt, że jest z 2015r?

Z telefonami tak to już bywa. Wyprzedał się nakład, a nowych nie produkują.

 

 

 

więc jeśli mam dołożyć do 2k (czy trochę więcej) to, to zrobię

 

https://proline.pl/smartfon-samsung-galaxy-s7-edge-g935f-32gb-czarny-p951031

Galaxy S7 edge - aparat żyleta, ale krótki czas pracy na baterii - 2099zł.

 

https://proline.pl/smartfon-samsung-galaxy-s8-g950f-64gb-5-8-cali-midnight-black-p951596

Galaxy S8 - chyba najlepszy obecnie aparat w telefonie - 2599zł. 64GB pamięci, S7 32GB. Tegoroczny flagowiec - lepszy niż S7. Jeśli możesz to warto dołożyć, a będziesz miał topowy aparat, z którego będziesz długo zadowolony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak, podobno aktualizacje "poprawiły" to w postaci wyłączenia Galileo  :rotfl: . Ale bez obaw, GPS chodzi w porządku i bez tego. Jeśli chodzi o jakość fotek, to jednak S7 wypadnie lepiej od Mate 9, tym bardziej, że tryb manualny w S7 to świetna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...