Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa usb + głośniki


Recommended Posts

Witam panowie, generalnie, jako że trochę mnie tu nie było - cześć i czołem wszystkim.

 

Sytuacja wygląda tak, że w komputerze, który kiedyś tutaj z wami składałem port dla karty dźwiękowej przesłonięty jest grafiką (msi h81m-p33+gtx 770 od bodaj zotaca). Wraz z przypływem funduszy, uznałem, że warto było by zainteresować się poprawą brzmienia mojej jednostki (klawiatura i gryzoń już w drodze :P). Z miłą chęcią spoglądam na xonara dg, natomiast jak wspomniałem - nie da rady go zamontować bez wymiany płyty/karty.

 

Tutaj nasuwa się pytanie - jak sprawdzają się karty dźwiękowe usb?

Karta grała by w większości ze słuchawkami beyerdynamic dt131, gdyż również właśnie do mnie zmierzają. Zamierzam również kupić jakieś głośniki, gdyż moje są już dosyć leciwe, mają ponad 15 lat, więc brzmienie ubolewa. Tutaj patrzyłbym może na logitech x-540, znajomy je miał i grały całkiem całkiem.

 

Budżet, w jakim chciałbym się zmieścić, to:

150 zł na karte dźwiękową

300 zł na zestaw audio

 

Warto? Czy lepiej poczekać jeszcze jakiś dłużej nieokreślony czas i wymianę zrobić razem z płytą główną? Duża jest to różnica?

Link to post
Share on other sites

Wiadomo - głównie gry, zwłaszcza lol, ale wszelkie inne również. Dodatkowo oglądam dużo anime/seriali/filmów, a także praktycznie cały czas leci muzyka - tutaj również szeroko, od metalu poprzez elektroniczną, dubstep aż po rap, zahaczając o wszystko co tylko znajduje się po drodze ;p. Także można powiedzieć, że na dobrą sprawę to do wszystkiego :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...