Skocz do zawartości

Możliwe by grać na max detalach na sprzęcie za ~6.000zł?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

Jeżeli mowa o WQHD to tak. Wyżej masz CPU pod OC i otwartą drogę do wydajniejszych GPU w przyszłości. 

Jeżeli mowa o FullHD, to można znacznie taniej. Sam monitor 24 cale FullHD IPS to koszt 700 zł. Można też zejść spokojnie na GTX 1080 i i5 8400 bez OC. 

Link to post
Share on other sites

Tam masz CPU pod OC. Bezkompromisowa wydajność jeżeli chodzi o ten aspekt. Masz drogę wolną do wsadzenia lepszych GPU pod ten CPU. Oczywiście kręcić nie musisz na starcie ale z czasem będzie to przydatne. Wyjdzie Volta to może pomyślisz o sprzedaży 1080tki i rozważysz wsadzenie czegoś wydajniejszego pod WQHD

Link to post
Share on other sites

Z czasem może i poszperam w internecie czegoś na temat OC ale póki co to zostawię to tak jak jest :D

 

Volta to pewnie jakaś nowa karta graficzna? No cóż, pomyślę o tym w przyszłości. 


Dostałem takiego maila od esc.pl:

"Witam,

Pojawiła się karta Zotac GeForce GTX1080 AMP! 8GB DDR5 256bit (1822/10000) która jest szybsza a jest w tej samej cenie. Byłby Pan może nią zainteresowany?"

Rzeczywiście jest ona lepsza? Zgodzić się?
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Otrzymałem wreszcie zamówiony sprzęt. Pominę stan w jakim go otrzymałem, bo nie chcę sobie znów ciśnienia podnosić... Co się nadenerwowałem to moje i nie prędko skorzystam ponownie z usług esc.pl i DHL (jeżeli w ogóle skorzystam).

 

Zainstalowałem już system i jakieś sterowniki ale chyba nie wszystkie mi się zainstalowały. Pokazuje mi jedynie 1 dysk (ten o mniejszej pojemności).

 

Jak sprawdzam w 'device menager' to widnieją tam 3 rzeczy z małymi wykrzyknikami:

PCI Data Acquisition and Signal Processing Controller

PCI Memory Controller

SM Bus Controller

 

Jak mogę ściągnąć te sterowniki? Automatycznie ich mi nie chce ściągnąć, a ręcznie to ściągają mi się jakieś programy z intela stronki które nawert nie są darmowe :/

 

Skąd powinienem pobrać sterowniki by zacząć się cieszyć tym sprzętem (grać i oglądać filmy)? :(

 

PS

Tak z czystej ciekawości: Do czego służą te 2 suwaki na górze obudowy? Przy jednym jest napisane 'FRONT', a przy 2 'TOP'?


Udało mi się już rozwiązać problem z niewidocznym dyskiem :D

Link to post
Share on other sites

Mądry Polak po szkodzie.. Spartoliłem, bo chciałem być dobry dla kuriera który się spieszył "bo paczek cały bus miał, a czasu mało". Miałem tylko kilka dni w PL i przyznaje się bez bicia, że nie byłem zbyt wymagający, a jedynie ucieszyłem się na widok tejże paczki przez co wyszło właśnie tak a nie inaczej. Nie zamierzam płakać nad rozlanym mlekiem ale nie zamierzam nikomu też polecać ani DHL ani esc...

 

Jeszcze raz dziękuję bardzo za wszelaką pomoc i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...