Skocz do zawartości

gtx 570 z Modecom Carbon 620W


Recommended Posts

Szczerze to wymieniłbym go w pierwszej kolejności. Bałbym się go używać z Twoim obecnym konfigiem a co dopiero z GTX570. Do takiego sprzętu potrzeba mocnego zasilacza który dostarcza stabilne napięcia. Modecom tego nie zapewnia. Powiedz, skoro nie chcesz wydawać pieniędzy na nowy zasilacz to będziesz chciał wydać zdecydowanie więcej na nowego kompa gdy Twój obecny zasilacz przyczyni się do spalenia pozostałych podzespołów? Nie wydaje mi się. Wymień go a będziesz miał pewność, ze nic złego się nie stanie z kompem.

Proponuję:

http://www.esc.pl/product_info.php?manu ... s_id=29417

http://www.esc.pl/product_info.php?manu ... s_id=32882

http://www.esc.pl/product_info.php?manu ... s_id=27322

Link to post
Share on other sites

Ten modecom wcale nie jest taki zły, 470W na +12v to całkiem zadowalająca wartość. Twój obecny zasilacz na 100% da sobie radę z gtx-em 570.

 

Dodatkowo przy przeciążeniu zasilacz się nie zjara, to nie feel ani jakiś no name. Ten zasilacz ma szereg zabezpieczeń i co najwyżej komp nie wstanie jak zacznie brakować mocy.

Link to post
Share on other sites

Omg... ludzie widzą nazwę MODECOM i juz sie jarają że to zły zasilacz... a moze tak troche poczytacie o nim?

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/news/2009-07/modecom_carbon_mc_620_2.jpg

470 W na obu liniach a wiec 470/2 dla kazdejz lini 12V, a wiec 235 dla jednej.

Pytanie teraz czy mozna pakowac tu 570? Jej pobor to 210W.

Sam zasilacz jest bardzo ok, linia pod CPU w zupelnosci wystarcza ale jak z GPU? czy 20-30W zapasu to nie za malo? Zastsanow sie tez nad zakupem mniej proadozernej karty, jak np: 560 ;). Ja bym zasilacza i tak nie zmienial, i nie sluchaj ludzi co ci pisza ze to jkas "bomba" po prostu mi zal takich osob :co:

Link to post
Share on other sites

Modecom robi bardzo dobrą serie zasilaczy VOLCANO posiadam wersje 550w od 3 lat bardzo dobrze się sprawdza teraz i w przyszłości jak wymienię procek na sb lub buldozera później kartę na radeona 6950 brat do niedawna używał modecoma fell 3 450 a config miał nie najgorszy bo amd phenom 2 x4 945@3300 mhz ,radeon 4850 wersja gainward z pamiecami ddr5 oc 750mhz/4000mhz żadnych problemów przez prawie 2 lata wymienił zasilacz gdyż zakupił nowa kartę radeona 4890 ,sam byłem zdziwiony że ten zasilacz dał sobie rade bo tyle złego na jego temat słyszałem co do modecom carbon to jest całkiem przyzwoity zasilacz do średniej klasy konfiguracji ;)

Link to post
Share on other sites

Modecom carbon 620 w z gtx 275 plus procek x4 np phenom 955 dziwne bo powinien sobie dać rade może miał uszkodzony bo nnie wieże że by ten zasilacz nie pociągnął gtx 275

 

Co nie zmienia faktu że do gtx 570 zasilacz trzeba wymienić

carbon 620 trochę za słaby

Link to post
Share on other sites

Między innymi to ja Małem Carbona 620W w połączeniu z GTX 275. Niestety zasilacz pomimo że sprawny nie dawał sobie rady z tą kartą (wyłączał się pod obciążeniem typu Crysis na very high, furmark, OCCT), więc proponuję wymienić go czym prędzej. Zmieniłem go na obecnego korsarza i jak ręką odjął, a Carbon ciągnie po dziś dzień tylko w trochę słabszym kompie.

Link to post
Share on other sites

Karta wsadzona, wszystko jak do tej pory śmiga na Carbonie 620w, 3dmarka 2006 przeszło 2/2 razy, mój wynik (1280/2014 standard) GIGABYTE GTX 570 1280MB O.C. WINFORCE 3

 

Bez OC procesora (3,1 GHZ) - 17656 pkt

 

Po OC procesora do (3,65 GHZ)- 18890 pkt

 

To są dobre wyniki???

 

z hd 4850 (bez OC) z OC procesora do (3,65 GHZ)- 14094 pkt

 

Temperatura w spoczynku tej karty wynosi średnio 32 C

Link to post
Share on other sites

I stało się Crysis 2 demo i restart komputera, przełożyłem szybko starą kartę, zasilacz do wymiany !!!

A nie mówiłem? :wariat:

 

Co myślicie o tym zasilaczu, mogę go kupić dziś do 18 mam czas proszę o szybką odpowiedź ???CMPSU-650TXEU

Bardzo dobry zasilacz - sam posiadam jego mocniejszą wersję (ja widać w podpisie). Cichy, stabilne napięcia, długie kable, jedna potężna linia +12V (nie wiem jak inni, ale dla mnie to jest zaleta). Powinien spokojnie pociągnąć całego twojego kompa. Z czystym sumieniem polecam. Tylko upewnij się jeszcze, że to na 100% wina zasilacza. Zapuść jakiś test typu OCCT i zobacz czy w trakcie komp się wyłączy albo zresetuje.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...