Skocz do zawartości

Grafika do 850zł


Recommended Posts

Witam potrzebuje grafiki do 850zł. Osobiście jestem za:

Gigabyte GeForce GTX 470 OC 1.28GB DDR5 PCI-E BOX

Zestaw do grafiki to:

AMD Phenom II x4 955 AM3 Black Edition BOX

ASRock 870 EXTREME3

Kingston HyperX Blu DDR3 2x2048MB 1600MHz CL9 BOX

Samsung SpinPoint F3 HD103SJ (1TB, 7200RPM, 32MB, SATA/300)

 

OCZ Stealthxstream 2 500W

Cooler Master ELITE 335 czarna

Link to post
Share on other sites

Podkreć go na 3,8 i wtedy karta bedzie mogła pokazac co potrafi.

A moje pytanie teraz, czy i5 2500k bez oc bedzie wystarczające dla tej karty???

 

Według mnie gigus ma najlepsze chlodzenie i wogóle kulture pracy zobacz to:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=36024

 

Śledząc inne tematy doszłem do wniosku z innymi kolegami z tego forum ze w ram.net.pl nie kupuje sie, nie pewne w kazdym razie te zakupy beda, esc.pl zobacz i poszczukaj czego chcesz...

Link to post
Share on other sites

Witam , kupiłem pare dni temu (2dni temu) własnie MSI 560 TF2/oc i jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu narazie , nie katowałem go ale jest cudowny , ma najwiekszy potencjał podkręcania (560) dzięki genialnemu chłodzeniu które powiem szczerze jest ciche pierwszy dzień podziwiałem jak genialnie chodzi w furmarku chłodzenie jest równie cicho jak podczas spoczynku , co do chłodzenia w frumarku max. temperatura wynosi ~55*C (dokładnie 57*) poczytałem , że tego malucha da sie łatwo podkręcić do 1000mhz za co trzeba zapłacić 1100zł w wypadku Gigabyte SOC i jest on podobno cieżki do kręcenia mowa tu o Gigabyte SOC , co do wydajności , powiem cie ładnie chodzi w rozdzielczościach 1680(ocena8/10) 1920(ocena10/10) 2560(ocena9/10) sam posiadam Phenoma 2 x4 955BE i bez podkręcania go daje rade tej karcie , co jeszcze ? Zasiłke posiadam Seasonic 520W daje rade choć z początku sie obawiałem ale podobno GTX560 jest mało prądożerne.Reasumując

 

Plusy (+) :

 

+Cena do wydajności

+Możliwości podkręcania Choć i bez tego pięknie chodzi

+Cudowne chłodzenie (ciche/wydajne/łatwe do czyszczenia)

+Robione pod nowe technologie więc jeszcze jakiś czas będziesz mógł cieszyć sie z wysokich detali

+Masz możliwośc grać z dużą wydajnością przy rozdziałkach 1680+ gdzie wiekszośc kart chodzi ładnie albo w FHD albo w normalnych

+W SLI osiąga świetne wydajności jak cała rodzina 560

 

Minusy (-)

 

-Cena mogłaby być troszke niższa

-

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...