Skocz do zawartości

Do Battlefielda 3 i Crysisa 2


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

http://www.benchmark.pl/uploads/image/Crysis_3.png

Jednak da się grać na FULL w 1920x1080 [karta graficzna, tylko odrobinkę lepsza od mojej: ja mam HD5750, a tu jest HD5770] :ciekawy: Z resztą masz mój gameplay, który to potwierdza :P Dalej nie znalazłem hostingu, do przesłania zdjęć, bo te które zrobiłem FRAPSem, są w jakimś innym formacie, który nie obsługują inne hostingi... Karta z kosmosu nie jest :(

Link to post
Share on other sites

Hmm, jako posiadacz 5750 mogę potwierdzić, że to niedoceniana karta i naprawdę dobrze sobie radzi w grach, ale crysis 1 na max detalach? Komuś się coś pomyliło. :( Może metro w dx11 też śmiga? :P

 

A ten wykres powyżej ? :P 19fps średnio i 7 minimalne to "da się grać" :)? No to ładnie :[

Pamiętając, że 5750 osiąga często około 5-15fps mniej.

 

Ten "dziwny" format a jakim zapisuje darmowa wersja FRAPS to *bmp

Link to post
Share on other sites

Napisz dokładnie na jakich detalach ?

Na pewno odpada cieniowanie na najwyższe. One strasznie pożera zasoby , jak i efekty końcowe.

 

Jeśli ma ustawione na wysokie to się zgodzę, że grać się da i dobrze, ale do płynnie to jeszcze brakuje drugie tyle FPS

Link to post
Share on other sites

no właśnie to jest płynna rozgrywka ?? 20 fps to jest sporo poniżej płynności gry a przy wybuchu masz pokaz wyświetlanych klatek, teraz sam sobie wbiłeś gwoździa do trumny w tym temacie podałeś wyniki lepszej karty na której nie da sie gra na takich ustawieniach w FHD a twoja karta jest jednak słabsza tak ze, ja koledzy mówią ze czasem osiąga 15 fps mniej to przy 20FPS HD5770 mamy 5-10 FPS na 5750 to kto tu mówi o płynnym graniu, ten Gameplay nie był na pewno na HD5750.

 

W takim razie wymieniam HD 5870 na HD5750 bo na 5870 nie mogę płynnie grac na takich ustawieniach, skoro 5750 daje spokojnie rade :( Sory ale na tym Forum raczej idioty nie znajdziesz ze CI ktoś w to uwierzy :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Widzę, że temat wymaga czyszczenia. Zresztą to nie jest pierwszorzędna kwestia.

 

Podpinam się do tematu, mam wątpliwości czy w przyszłości czyli do premiery BF3 nie zrobić sobie CF'a z jakichś budżetowych HD6XXX.

 

GTX 460 już chyba wymięka, albo może ja wyolbrzymiam.

 

Cep to dalej ten sam Q6600@3200, Vcore stock.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...