Skocz do zawartości

Smartfon do 1500zł


Recommended Posts

Witam, poszukuję smartfona do kwoty ok.1500zł (może być troszkę więcej) z ekranem min. 5,5 cala, dobrym aparatem, fajnie jakby miał wejście na kartę SD, zależy mi aby przez dłuższy czas działał płynnie, NFC koniecznie.

Mój pomysł to Samsung Galaxy J7 2017. Czy da się dostać z pewnego źródła LG G6 w tej cenie?

Proszę o pomysły wraz z cenami z porządnych sklepów. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Polecam MOTO Z PLAY sam jestem jego posiadaczem, aparat zdjęcia bardzo dobre, trochę gorzej w nocy, bateria w cyklu mieszanym 2 dni wytrzyma na spokojnie, przy mocniejszym użytkowaniu po ok 14h zostaje ok 30-40 % bateri, wszystko chodzi bardzo płynnie, czytnik lini papilarnych super, gesty bardzo przydatne takie jak latarka , czy aparat, dodatkowo mozliwość rozbudowywania telefonu o kolejne moduły, np bateria , aparat , projektor, osobiście polecam baterie,  na minus brak własnej aplikacji do odtwarzania muzyki, trzeba pobrać, brak diody powiadomień, z tym że można to uznać za mały minus, bo gdy ustawi się wygaszacz ekranu, co jakiś czas telefon podświetla godzinę i wtedy możemy zobaczyć czy nie doszedł do nas jakiś sms, czy wiadomość z FB bądź insta, dodatkowo szybkie ładowanie, bateria ładuję się w godzinę praktycznie do 100%, co daje nam komfort, w razie gdy musimy wyjść a mamy mało czasu, telefon bardzo szybko ładuję baterie, pod tym względem jeden z najlepszych smartfonów na rynku.

Link to post
Share on other sites

Mi Note 2 bedzie zdecydowanie większy od LG G6, mimo tego samego rozmiaru wyświetlacza.

 

Poza tym będze robił zdecydowanie gorsze zdjęcia od G6 i S7.

 

Co do G6 vs S7 to który wybierzesz zależy tylko i wyłączne od indywidualnych preferencji, tak jak ktoś wyżej napisał to " jeden pies".

 

Ja osobiście brał bym G6 mimo gorszego sensora aparatu, jest lepiej zbudowany, bardzo dobrze zoptymalizowany i nowszy.

Link to post
Share on other sites

i to z mało pewnego źródła, bestcena ma różne opinie

Hmm rzeczywiście Bestcena jest mało znanym sklepem. Niedawno miałam okazję zakupić u nich telefon, konkretnie Samsunga S8, gwarancja i oryginalność potwierdzona przez serwis. Choć równie wątpliwie podchodziłam do zakupu (niskie ceny, trochę negatywów) jestem bardzo zadowolona. Dla pewności zamówiłam telefon z płatnością za pobraniem. Póki co nie mam się do czego przyczepić. Porównując ich negatywne opinie z tymi X-komu dla przykładu nie wyglądają na jakichś wyjątkowych, chyba nie ma sklepu bez wkurzonych klientów 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...