Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

Jeszcze jest koleżanka nystatyna (przeciwgrzybicza) i ktoś jeszcze tylko nick zapomniałem... możecie sobie popisać z tych kont, koleżanki lekarki mają hasło 12345 ;):[

 

Tylko zmieńcie IP - EDIT: bo jeszcze razem z nimi bana zaliczycie...

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jest koleżanka nystatyna (przeciwgrzybicza) i ktoś jeszcze tylko nick zapomniałem... możecie sobie popisać z tych kont, koleżanki lekarki mają hasło 12345 :co::[

 

Tylko zmieńcie IP - EDIT: bo jeszcze razem z nimi bana zaliczycie...

To bylo tak na wszelki wypadek JAKBY sie nie zorientowali ?

A cos slyszalem sevae ze byles 'w stanie' jak te konta zakladales, to raczej ty sie powinienes upewnic czy zmieniales IP za kazdym razem bo bedzie....

 

 

 

szybka i skuteczna kuracja antybiotykowa z uzaleznienia od pewnego portalu internetowego o nazwie zaczynajacej sie na literke BBBBBBBB.

 

 

Czemu pod koniec glosowania to sie zawsze tak strasznie dluzy ? Wy tez tak macie czy tylka ja jestem pokrecony ?

 

 

To ja też mogę prowadzić sobie konwersacje sam ze sobą z moich 150 benchmarkowych kont :D:?::] :]

 

No tak, głosowało tylko 116 benchmarkowców, chyba nie myśleliście, że tyle głosów oddali 'normalni' userzy ;)

To moze napiszemy do :rotfl:unia i grynkowskiego o nieodplatne przekazanie juz niepotrzebnych kont na potrzeby przyszlych edycji :) ?

Link to post
Share on other sites

Po 1. po co zakładać kilka kont i głosować na osobę, która i tak nie może wygrać? I jedno i drugie to głupota :[

 

sevae przestań się wydurniać z tymi kontami bo to nie jest śmieszne tylko żałosne.

Link to post
Share on other sites

No wiem, że żałosne, ale nie wiem jak weryfikują głosy (może tylko porównują IP...) a nie chcę żeby jakiś runio wygrał... i chcę jakieś ograniczenia... może nie takie jak na początku tematu G.R.U.P.E., ale chociaż to pierwsze które zaproponowałem (głos można oddać dopiero po trzydziestominutowym czasie zalogowania w serwisie od chwili zarejestrowania).

 

EDIT: a co do oddawania głosów na Tomka... na kogo miałem oddać żeby sprawdzić ich system? Na kandydata G.R.U.P.E. ? To by było oszustwo i 100% ban.

Link to post
Share on other sites

To powinieneś zrobić to porozumieniem z redakcją, że próbowałbyś zagłosować z fałszywych kont i sprawdziliby czy zostaną odfiltrowane, ale powtarzam za porozumieniem z redakcją. Nie pochwalam takiej samowoli.

 

Może intencje szczere, ale wykonanie niezbyt dobre.

 

--

 

 

Swoją drogą filtrowanie po IP jest niesprawiedliwe, bo np. głos mojego współlokatora, czy też dwóch moich współpracowników nie byłby ważny?

Link to post
Share on other sites

To ja wejdę nie w temat z chęcią zgłoszenia swojej kandydatury.Bycie optymistą takie już jest a wypadało by coś zmienić w swoim "kompie" bo już go kompem nie nazywam na coś z 2007 chociaż.Bo kasą nie rzucam a komputer dostałem tylko ze względu na gwiazdkę :wariat: .Trzeba się cieszyć z tego co się ma ale za marzenia nie karają.

Link to post
Share on other sites

282 osoby i ostatnia szansa !!!

Czyli zgody nie było. Dopóki nie dostaniesz odpowiedzi proszę cię o zaprzestanie tego eksperymentu

W sumie to jestem za testowaniem wiarygodności ale jakoś brakuje tu głosu "plemiennej starszyzny" a szkoda bo takie działania napewno by poprawiły warunki i zasady weryfikacji fikcyjnych kont na benchmark.pl

 

Link to post
Share on other sites

tydzień po założeniu konto powinno otrzymać status benchmarkowca i tyle

No i się mylisz, zakładam konto po koncie i czekam tydzień...

 

Moja propozycja zmusza do przesiedzenia na jednym koncie w sumie 30 minut... to duża różnica...

 

EDIT: no i redakcja się nie zgodzi na twoją propozycję, bo uniemożliwia ona oddanie głosu przez znajomych kandydata już podczas trwania USB...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...