Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

z tego co wiem to właśnie firespace chce wziasc jakas mocna grafe z GT300 lub nowych radków dlatego grafy teraz wymieniac nie będzie. To odpada, podobnie dyski i naped i obudowa. W zasadzie to poza Core i7 potrzebna bedzie plyta, zasilacz i RAM. Prawdopodobnie bez coolera na procek bo już teraz się jakieś LC szukowało u niego (patrzcie profil). 6GB RAM to byłoby minimum bo pracuje z programami graficznymi.

 

Ale lepiej nie dzielic skory na niedzwiedziu bo wygra jeszcze jakiś "bunio" i będzie śmiech :[

Link to post
Share on other sites

@Darodaredevil

nawet nie mów, że ktoś taki wygra bo będzie miał... :[

co do sprzętu to masz rację, chociaż zależy jaką ma tą budę i zasilacz, bo w profilu nie podaje

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No może być różnie... ja bym wyników nie był pewien (historia mnie tego nauczyła...).

dlatego też nie chcę zapeszać.

Zeratul wrzuć na luz, Bunio przecież ma ogromny wkład w rozwój forum, ma mnóstwó nienaspamowanych postów, pisze newsy nie zfudzilli nie używając copy/paste i sam wiesz.. No chłopak ma starego adaxa wiec trzeba go wspomóc.

 

A powaznie - 12GB RAM to świetna opcja tylko budżet ciasny...

Link to post
Share on other sites

myślę że może lepiej byłoby polecieć w drugi dysk do raid0 niż w drugie 6 GB RAM

ja jednak proszę ponownie aby nie przesądzać z góry, bo historia nas nauczyła, że nie wszystko jest pewne

@Darodaredevil

w życiu nie byłem tak wyluzowany jak teraz

bunio owszem jest ********** aktywny, nawet firespace760 się chowa, ale jak teraz ktoś taki wygra to będzie już przegięcie, mi już wystarczy grynkowski

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ogólnie dwa dyski to niezly pomysl w kazdym przypadku. Ja bym się zastanawiał między seagate 500Gb a wd 500GB, w obu przypadkach z 32MB cache.

 

EDIT: jak już mówiłem - koniec dzielenia skóry na niedźwiedziu.

 

Dlatego przypominam o głosowaniu na firespace760 :[

Link to post
Share on other sites

A ja chciałem spytać, czy to normalne, że po oddaniu głosu mam na stronie, która pojawia się po zgłoszeniu odpowiedzi, tekst: "Pytanie otwarte.", zamiast faktycznie wpisanych informacji ? :help:

 

Edit: OK sam sobie odpowiem.

To normalne zjawisko !

A wnioskuje to z faktu, że identyczna informacja pojawiła mi się przy okazji konkursu QNAP, a jak teraz patrze w profilu Konkursy odpowiedzi mam takie jakie wpisałem. Dziękuje za uwagę :[.

Poza tym potwierdza to także Zeratul. THX.

 

Edit 2: Oj widzę, że wpakowałem się z moim postem wprost pod ogień sfrustrowanego małolata ;).

Link to post
Share on other sites

Głupi mówi co wie, mądry wie co mówi.

Pozdrowienia dla sfrustrownych wykpionych przez los, zdebilałych bywalców(tylko niektórych)tego forum. Dość walenia :[ zacznijcie myslec bo jak widze 20latki(jesli dane są prawdziwe) są bardziej tępe niż..nie mam pomysłu ;) .

 

na upgrade pc zasłużyli wszyscy. Spokojnie do 50 się doczekacie ale nic sie z wami nie zmnieni(wcześnijszy post pisałem 10minut)

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie rozmawiaj z debilem - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Oryginal... Oryginal brzmial:

 

"Nigdy nie rozmawiaj z idiota, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem."

w kazdym razie kazdy wie o co chodzi;)

 

co myslicie o tym zeby oficjalnie zwrocic sie do redakcji aby w jakis sposob wymuszala na laureatach USB napisania mini recki o upgrade'owanym sprzecie?

Link to post
Share on other sites

Chyba przeszedl... Ja zyje!:[ kolega Darius chyba nie przetrwal... uczcijmy go ... albo nie:D

 

Moderatorzy jednak sa potrzebni... bo ten frustrat by nam spokoju nie dal:>

 

Bana mu na rece zalozyc , ewentualnie obciac:D

 

Ponawiam pytanie:

co myslicie o tym zeby oficjalnie zwrocic sie do redakcji aby w jakis sposob wymuszala na laureatach USB napisania mini recki o upgrade'owanym sprzecie?

Link to post
Share on other sites

@Darius

edytujemy posty, bo nie będziesz się miał dobrze jak mówisz

a tak w ogóle co to ma być (to drugie)

pozdrawiam

 

nie no to jest przegięcie żeby takie rzeczy na forum pisać

zgłaszam to do Moderatora zaraz jak Twoje zachowanie Darius się nie zmieni

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Slyszalem co sie tu dzialo - jakies oszolomy i wogle,

ale do rzeczy gdaby ktos nie pamioetal to zestaw firespace760 to:

 

Intel Core2 Duo E6300 1,86GHz @ 2.8 GHz

Gigabyte GA-EP35-DS3L

Sapphire Radeon HD 4850 Dual Slot Fansink

G.Skill F2-8000CL5D-4GBPQ 4x2GB

Samsung Spinpoint F1 320 GB

Cooler Master Dominator CM690

Chieftec GPS-450AA-101A

 

Jezeli zasluzenie wygra to bedzie mial sporo sprzetu do sprzedania niestety wliczajac w to zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A, wiec ponownie 3k nie wystarczy na dobre chlodzenie.

co myslicie o tym zeby oficjalnie zwrocic sie do redakcji aby w jakis sposob wymuszala na laureatach USB napisania mini recki o upgrade'owanym sprzecie?

.

 

Pomysl jest niezly tylko jak go wyegzekwowac ?

 

 

EDIT: Firespace760 dzisiaj lub jutro przelamie granice 600 newsow a zaczal pisac 30/12/2008 (5 newsow dziennie wliczajac niedziele i swieta), ten gosc jest niesamowity moim zdaniem. A wy co myslicie ?

Link to post
Share on other sites

Ja chcę zasilacz - mam już jeden taki, więc zepnę je w crossfire :[

 

A jakby komuś umknęło - zapraszam do głosowania na Firespace760 - teraz ma 2 rdzeniowy procesor i pisze 5 newsów dziennie. Jak będzie miał 4 rdzeniowy to codziennie skrobnie 2 razy więcej, czyli 10, albo jak włączy HT to wirtualnie walnie 20.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...