Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, szósta edycja


Recommended Posts

249 osób na tą chwile to już troche lepiej.

Ale jak porównać z ilością kąt na benchmark.pl to straszna cienizna, dlaczego tak jest ?!

 

Zapraszam do głosowania !!!

a co to za plyta, wyglada na ciekawa jak bierze od P4 az do C2D 65nm

Bardzo fajne mobo od EVGA jak sie pokazała to kupiliśmy takie dwie (Ja i Młody).

Zbudowana na chipsecie 650i Ultra i ekonomiczna (450zł.~500zł.).

Jedyny problem to dość krótka regulacja napięć np. RAM 1.9V max i dlatego opchnołem ale u Młodego zdaje egzamin.

Zauważyłem, że dalej mamy offtop

Co poradzić...tak było, jest i będzie... chyba :[

 

Link to post
Share on other sites

niech go krew nogła zaleje:)

 

EDIT: to co do cytatu kolegi zeratula

 

taaa... ta jedynke tez widzialem , na szczescie malo glosow bylo to dalem 5 i srednia podskoczyla , ale i tak nie zmienia to faktu , ze takie oceny to troche przegiecie jest...

Link to post
Share on other sites

niech go krew nogła zaleje:)

Wiem że kolega xxxx miał sporo ludzi ale mnie ciekawi czemu jest tak mało w sensie ogólnym.

Coś mi sie zdaje że reklama tej edycji była niewystarczająca a druga sprawa to chyba niechęć do pomagania innym.

Wiadomo "jeżeli nie Ja to najlepiej nikt"

 

Link to post
Share on other sites

Wiem że pytanie było zadawane bardzo często ale zaczynają sie u mnie objawy "nerwicowe" związane z wynikami "USB" :[

 

Czy tym razem możemy liczyć na wyniki TOP10 bądż chociaż 5 ?!...

 

P.S.Za każdym razem mam "zespół napięcia" taki co to kobiełki miewają dość systematycznie.

 

edit :

Wreszcie jakiś miły akcent z forum G.R.U.P.E.

Cyt. : "Ciekawe co byscie wtedy o nim powiedzialy dziewczynki"

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie do północy. Ostatnim razem chciałem oddać głos ostatniego dnia, jakoś po południu i już było po wszystkim. Więc nie czekajcie na ostatnią chwilę i głosujcie teraz ;)

 

PS Ja wiem kto wygra. Kto był w IV. edycji trzeci? A kto był w V. edycji drugi? (po DSQ grynkowskiego). Więc kto wygra w VI? :[

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie do północy. Ostatnim razem chciałem oddać głos ostatniego dnia, jakoś po południu i już było po wszystkim. Więc nie czekajcie na ostatnią chwilę i głosujcie teraz :)

 

PS Ja wiem kto wygra. Kto był w IV. edycji trzeci? A kto był w V. edycji drugi? (po DSQ grynkowskiego). Więc kto wygra w VI? :[

Runio? ;)

Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne mobo od EVGA jak sie pokazała to kupiliśmy takie dwie (Ja i Młody).

Zbudowana na chipsecie 650i Ultra i ekonomiczna (450zł.~500zł.).

Jedyny problem to dość krótka regulacja napięć np. RAM 1.9V max i dlatego opchnołem ale u Młodego zdaje egzamin.

 

MJ a to µatx czy atx (mam mini tower atx nie wejdzie) i jak bardzo sie grzeje, w sumie szukam plytki pod C2D E6300, gdzie daloby sie wsadzic ramy DDR2 533 (sic!), ale cos ciezko mi idzie.

 

 

Zauwazyliscie jaki skromny jest ten nasz kandydat, nie narzuca sie, nie prosi o glosy wlasciwie, tylko dziekuje i tyle nawet w podpisie reklamy nie zamiescil (pewnie sie wstydzi czy cos).

No musze przyznac ze udalo sie wybrac super uzytkownika - takie jest moje zdanie nie wiem jak wasze :[

Link to post
Share on other sites

MJ a to µatx czy atx (mam mini tower atx nie wejdzie) i jak bardzo sie grzeje, w sumie szukam plytki pod C2D E6300, gdzie daloby sie wsadzic ramy DDR2 533 (sic!), ale cos ciezko mi idzie

To zwykłe atx a czy sie grzeje...firmowo na NB był radiatorek (aluminium) i został wymieniony na miedzianą rozetke Pentagrama.

Co do pamiątek to Młody ma teraz zwykłe Kingstony DDR 667.

Mobo jest fajne do kręcenia bo jest full dzielników FSB/RAM a jej ograniczenia to właśnie krótkie regulacje napięć.

 

Link to post
Share on other sites

Zauwazyliscie jaki skromny jest ten nasz kandydat, nie narzuca sie, nie prosi o glosy wlasciwie, tylko dziekuje i tyle nawet w podpisie reklamy nie zamiescil (pewnie sie wstydzi czy cos).

Jeżeli ktoś uważa, że zasłużyłem na upgrade to na mnie zagłosuje, nie lubię się narzucać :[

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Wszystkim za oddane na mnie głosy.

Link to post
Share on other sites

Zauwazyliscie jaki skromny jest ten nasz kandydat, nie narzuca sie, nie prosi o glosy wlasciwie, tylko dziekuje i tyle nawet w podpisie reklamy nie zamiescil (pewnie sie wstydzi czy cos).

 

No musze przyznac ze udalo sie wybrac super uzytkownika - takie jest moje zdanie nie wiem jak wasze :[

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Link to post
Share on other sites

Fajny kandydat... ale i tak głosowałem na Tomka Stillera :[

 

1. Powinni chociaż wprowadzić głosowanie tylko dla tych którzy przebywali w serwisie, w sumie od rejestracji, minimum 30min.

 

2. Banowanie IP TORa jak na naszej-klasie (można zdobyć listę)

3. Blokować jak najwięcej serwerów proxy:

http://www.publicproxyservers.com/proxy/list1.html

http://prx.centrump2p.com/

 

Ale nie zapomnijcie o punkcie nr 1.

Link to post
Share on other sites

To ja też mogę prowadzić sobie konwersacje sam ze sobą z moich 150 benchmarkowych kont :];):):?:

 

No tak, głosowało tylko 116 benchmarkowców, chyba nie myśleliście, że tyle głosów oddali 'normalni' userzy :[

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...