Skocz do zawartości

Recommended Posts

Monitor to jaki samsung , nie powiem Ci teraz jaki dokladnie ale "zwykly" 60hz. 
MOBO:  ASRock Fatal1ty H270 Performance

Chlodzenie na procka; Cooler Master Seidon 240V

SSD:  ADATA SU800 128gb

HDD : Seagate BarraCuda 1TB

Zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W

Obudowa SilentiumPC Aquarius X70T Pure Black

Link to post
Share on other sites

jesli chodzi o 1070 to najtansza gianaward pheonix jakos tak ;p , a jesli chodzi o combo z i7 to asus strix 

No to do 60hz nie potrzebujesz 1070.

Bzdura, równie dobrze można powiedzieć, że nie potrzebuje 1060tki, bo do 60hz wystarczyć może i 1050.

Edytowane przez Crout
Crout
Link to post
Share on other sites

Nie potrzebuje bo ? :D Nie widzi mi sie te144hz , mialem du*y nie urywa, chce grac stabilnie w nowe gry na wysokich detalach :) Moim skromnym zdaniem te 144hz nadaje sie jedynie do CSa ;p

Poprawka zasilacz musze zakupic i nei wiem czy 500 czy 600 ;p

Edytowane przez danio900x
Link to post
Share on other sites

Nie potrzebuje bo ? :D Nie widzi mi sie te144hz , mialem du*y nie urywa, chce grac stabilnie w nowe gry na wysokich detalach :) Moim skromnym zdaniem te 144hz nadaje sie jedynie do CSa ;p

Poprawka zasilacz musze zakupic i nei wiem czy 500 czy 600 ;p

Po co? Jak twój da rade tej karcie spokojnie?

Ponieważ do ultra/bardzo wysokie/ wysokie,da radę gtx 1060 spokojnie we full hd i 60hz.

Proponuję zweryfikować testy kart GTX 1060.

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

 

 

Ponieważ do ultra/bardzo wysokie/ wysokie,da radę gtx 1060 spokojnie we full hd i 60hz.

 

Nie bardzo. Miałem 1080 i bywały gry, w których ta karta, po mocnym OC, nie dawała rady ze wszystkim na maksa w FHD.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Proponuję wziąć zestaw I5 + GTX1070. Mogą być momentu, kiedy karta nie da z siebie wszystkiego, ale cały czas rosnące wymagania w najnowszych tytułach, szybko to zweryfikują. Na ogół miejsca procesorowe w grach są rzadziej widywane od graficznych, zaś bez sensu jest brać 7600k do płyty z chipsetem H270 - praktycznie niemalże nic nie podkręcisz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Autor tematu napisał, że wystarczą mu nawet wysokie. Więc dlaczego gtx 1060 byłbym złym wyborem?!

 

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1060/26.html



Jest może kilka gier, w których jest niższy fps. Ale wciąż nie jest najgorzej.

 

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_radeon_rx_580_vs_geforce_gtx_1060_9_gbps_msi_gaming_x?page=0,14


Ale może nie mam racji. Nie miałem tej karty i oceniam na podstawie tych wykresów.

Edytowane przez krzyhox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...