Skocz do zawartości

Duża, ciężka myszka bezprzewodowa - alternatywa dla kablowej A4TECH XL-740K - do 150 zł


Recommended Posts

Witajcie,

z racji zmiany stacjonarki na laptopa potrzebuję bezprzewodowej myszki (częste przenoszenie sprzętu, użytkowanie na kanapie - plątający się kabel jest uciążliwy oraz naraża laptop na uszkodzenie portu usb).

 

Obecnie już kilka lat używam A4TECH XL-740K (bezawaryjna), która bardzo mi odpowiada pod każdym względem. Jest duża - dłoń wygodnie na niej leży, jest ciężka - włożyłem wszystkie obciążniki, co bardzo mi odpowiada. 

 

Chciałbym myszkę bezprzewodową o podobnym kształcie/wadze/układzie - jeśli się nie da nic podobnego znaleźć oczywiście rozważę alternatywę. 

 

Chwyt jaki stosuję: do normalnego korzystania z komputera/pracy na nim: fingertip. Jeśli gram (bardzo rzadko) - claw. Jestem praworęczny.

 

Szukam myszki głównie do pracy i normalnego korzystania z komputera. Nie mam wielkich dłoni - przeciętne - małe też nie są, a preferowana wielkość myszki (duża) tylko dla wygody - tytułową mysz, przy normalnym użytkowaniu praktycznie całą przykrywam dłonią (przy graniu pozostają około 1-2cm wolne od strony klawiszy).

 

Wygląd - stonowana, bardziej jednokolorowa, nie musi mieć elementów świecących.

 

DPI - obecnie mam ustawioną jedną czułość (nawet nie wiem jaką) i jest ok- nie zmieniam, bo nie czuję potrzeby.

 

Cena - do 150zł, im mniej tym lepiej.

 

Specjalne wymagania: dwa przyciski pod kciukiem - korzystam z nich głównie do przełączania stron (cofnij/dalej).

 

Własny typ:

Natec Genesis GV44/GV55

A4TECH MeetingMan G10-770F

 

Miejsce zakupu: może być internetowo oczywiście jeśli sklep jest sprawdzony i nie będzie problemów w razie ewentualnego postępowania gwarancyjnego.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...