Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

FPS trzyma się tam na mojej konfiguracji w okolicach 30 kl/s więc na razie nic nie ujmuje (v.high wszystko + smaax4), chociaż śledząc ten wątek, wiem że później będzie ostrzejsza jazda to się pokombinuje :)

 

Na Phenomie 965 i HD7770 masz 30fps przy detalach very high i smaa x4? Jak to możliwe? Ja u siebie miałem 30fps ale przy średnich detalach i smaa x1 bodajże.

Link to post
Share on other sites

W crysis 3 zablokowałem na 50 fps wyłączyłem wszystkie graphics features i acceleracje myszki i jest prawie płynnie.

W 30 fpsach da się grac jak się wklepie 30 ale nie jest płynnie.

Gra jest tak skopana że bez kombinacji miałem spadki do 30 fps więc musiał bym ustawić max fps 30 żeby było jako tako.

Ale sprawdzałem wklepałem max fps 30 i była lipa nie rozgrywka.


 

 

 

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

ja przechodzę singla w trybie stealth to i 25 dla mnie jest dużo :)

 

a co do grafiki? mieć możliwość i nie pograć w max detalach w najładniejszą grę jaka kiedykolwiek wyszła? A że w 30 kl/s? To nie multi (chcociaż i na multi w c3 35-40 daje radę)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Znalazłem jeszcze ciekawą opcje jak acceleration mause domyślnie ustawione jest 100 ja zmniejszyłem na 0 z tego co sam rozkminiłem chodzi o opóźnienie w poruszeniu się myszki po ekranie im większe iopóźnienie tym mysz przesuwa się dokładniej po ekranie ale też trzeba miec odpowiednio szybki komputer.



Teraz ustawię 50 fps i wyłączona acceleracje powinno byc już prawie idealnie płynnie ;)



Tak w 50 fpsach z wyłączoną acceleracją myszki, falowaniem trawy i graphics features w 1024x768 dopiero mam jako tako płynnie.

To ja sobie już wyobrażam jaki to trzeba mieć komp żeby ta gra działała jak u mnie na przynajmniej high i w 1080p.

Myśle że 4 rdzenie 4Gh i do tego Radeon 7970 lub GTX680 i to może nie styknąć. Lepiej niech robią patche na wydajność.

Bo jak minie bum na crysis może być tak że przez te wymagania już nikt tego nie bedzie kupował.

Link to post
Share on other sites

Już nic nawet nie napiszę lubisz grać w max detalach w 20 fpsach ok ja wole grać na minimum w 50.



Już widziałem jak grali w kill zona na ps4 w 1080p tak że grafika w crysis łba nie urywa za rok kupie sobie ps4 i w każdej grze będę miał taką grafikę.

Link to post
Share on other sites

w żadną grę nie grałem w 20 kl/s , ale skoro ty wiesz lepiej  :roll:

 

tylko w k2 czy k3 częste spadki masz do 25 kl/s  :rotfl:

a na ps4 zapowiedziano już że będzie stałe 30 kl/s to coś cienko cię widzę, kolego - nie dasz rady bo to przecież pokaz slajdów dla  Ciebie :)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

@Lordonos 

 

Czy Ty czytałes jakikolwiek test tej gierki? bo twoje wypowiedzi tego nie potwierdzają. Zapraszam na PClab, BMK i PurePC są tam dość obszerne testy na podstawie, krtórych napewno cos ci się rozjaśni.

 

A od siebie dodam, że gram w tą gre na High w FullHD na Radeonie 6870x2 bez Tweka i mam solidne stałe 45-50 FPS, oczytywiście zdarzaja się przycinki, ale to normalka przy CF.  Natomiast spadki poniżej 20 KL/s są tak żadkie, że w ogóle się tym nie przejmuje. Jutro może sprawdze jak gra działa na HD 7970, to podziele się odczyciami :)

 

----edit----

 

No cóż muszę zweryfikować swoje wcześniejsze słowa, po wejściu do kopuły gra strasznie zwalnia :/ FPS na poziomie 25-35 KL/s,  a momentami odczucia sa takie jak by było jeszcze mniej mimo, że Fraps pokazuje coś innego :P

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi kto robi spolszczenia do gry nasi programiści czy produkt fabrycznie ma różne jezyki ?

 

Bo coś mi nie pasuje z grą ale muszę się upewnić.

nie mam pojecia ale spolszczenie jest nieco zwalone, czasami brakuje kwestii, albo psychol gada bez ruszania ustami i takie tam :P

Link to post
Share on other sites

Panowie czy wszystko z moim PC w porządku - sprzęt :patrz sygnaturka. Proc na 4,8 karta 1100/1530 (więcej na GPU ustawić nie mogę - blokada napięć). Ustawienia Wszystko na Very High, 1920x1080 FXAA. Średnią pewnie mam z te 40-45 fps ale zdarzają mi się takie dropy do 25-23fps że odechciewa się grać. Stery 13.2 beta 6 , na 13.1 było jeszcze gorzej  :( Da się coś poprawić czy w tej grze to norma?

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...