Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Gość darkatraz

Ludzie grajcie na takim wygładzaniu jakim chcecie. Nie ma praktycznie żadnej równicy. Zresztą w czasie rozgrywki nie zauważycie jakiej jakości są krawędzie przecież  :wariat:  :wariat:

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak się sprawdzi C3 na 560 @ 1050MHz.

 

Gadacie o tym AA, jak to obciąża, ale wystarczy mieć włączone byle jakie AA żeby w miarę wygładziło krawędzie. Podejrzewam, że różnicę między MSAAx4, a MSAAx8 można odczuć jak się gra na 42+ calach.

Link to post
Share on other sites

U mnie gra działa elegancko w 1080p,detale High+FXAA czy SMAA ( bez różnicy ) Właściwie w tych ustawieniach jest ponad 80kl/ i więcej ( miejscami nawet ponad 100 fpsów ) Dziwna sprawa jest wtedy gdy włączę tryb Very High wtedy to ilość klatek oscyluje na poziomie 60fps+ z tym że jest dużo gorzej z celnością pomimo że Fraps czy MSI Afterburner pokazują dość wysoki freamate :/

Link to post
Share on other sites

No to tak, beta doprowadziła mnie do dwóch wniosków

1: grafika obłęd 8) : , cienie, tekstury, oświetlenie, poprawiony HDR, teselacja na roślinach , ładnie zastosowany paralax occlusion mapping.

2.: czeka mnie wymiana grafiki :D na very high bez aa , HD6850 radzi sobie na granicy płynności i ma częste spadki do ókoło 25  kl/s, i może rzadkie ale zdarzające się do 20 :/

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Szkoda tylko, że ta gra nie wykorzystuje w 100% możliwości DX11 :/ :/ Jednak i tak jest super.

 

To mi pozostaje tylko czekać na nową generację silnika udostępnioną ludziom. Szkoda tylko, że Crytek nie udostępni pełnej wersji silnika w takiej postaci na jakiej pracują ludzie w tej firmie :/ :/

Link to post
Share on other sites

Trzecia część jest oparta na silniku Dunia 2 który z Cry Engine ma bardzo mało wspólnego - aczkolwiek są w tym silniku jakieś elementy z cry engine.

 

 

 

http://cdn.overclock.net/e/e5/500x1000px-LL-e544b34d_l44Lcxf.png


 

Edytowane przez vertexe
Link to post
Share on other sites

Pograłem chwilkę w Crysis 3 (głównie to zwiedziłem mapę, sprawdziłem framerate i poszwendałem się po menu ale lać na to).

Prócz zmiany tła w menu głównym, kilku animacji również w tymże, zmiany nazwy opcji graficznych (zaczynają się od low do v.high, w przeciwieństwie do takiego Crysis 2 gdzie opcje były od High do Extreme jak mnie pamieć nie myli), zmiany HUDa w grze i kilku mniej znaczących zmian w mechanice rozgrywki (sprint i skoki nie zużywają energii kombinezonu, super, banda skaczących i ślizgających się gości w nanokombinezonach), stwierdzam znaczny deficyt zmian w porównaniu do Crysis 2, prawie wszystkie z wymienionych tutaj można zaliczyć do zmian kosmetycznych, nawet nie pokładam nadziei w kampanii bo to będzie zapewne typowa filmowa kampania na kilka godzin "byle by było".

 

Oh, zrobiłem nową stronę w temacie, nienawidzę tego.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

ja gram w ustawieniach mieszanych high pół na pół z medium a 3 opcje chyba very high. Działa to w 50-60klatek/s

i więcej wykrzesać się nie da bo jest limit FPS do 60 nie wiem jak osiągacie te 70 lub więcej

może macie wyłączony limit fps, program mierzący fps kłamie, lub niektórzy chcą się popisać, z pewnością na dobrych kartach możliwy jest większy wynik ale bez limitu fps 

 

Nawet gdy ustawie totalne minimum i skromną rozdzielczość to fpsy wynoszą 59/60 

 

Na very high gra działa w 20-40 fps przy których strasznie ciężko się celuje

 

Sprzęt AMD Phenom 2 X4 955 @ 4GHz 8GB Ram 1600MHz karta MSI GTX 560 Ti hawk 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://i.minus.com/iuKAG8TKRp3j7.gif

 

:] 

 

http://cdn.overclock.net/e/e5/500x1000px-LL-e544b34d_l44Lcxf.png

 

http://www.geforce.com/Active/en_US/shared/images/articles/nvidia-geforce-313-95-beta-drivers/nvidia-geforce-313-95-beta-drivers-gtx-690-performance.png

 


Instalki.pl: Pobierz Crysis 3 Beta 5.7GB

 

Edytowane przez vertexe
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...