Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Up,

Bez przesady , jednak myślę , że wersja konsolowa będzie bardzo mocno zubożona już na samym starcie. Później przyjdą mody dzięki , którym gra może wyglądać po prostu bajecznie (patrz Crysis z reli2,ambientoclussion,HDtexture and objects 

  oraz Crysis 2 dx11, tekstury od MaldoHD i QM)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

N

 

Z całym szacunkiem,ale na konsoli Crysis 3 będzie wyglądał mniej więcej tak jak cs na PC :P

 

Hehe jak by wyglądał tak jak cs na pc to bym Ci przyznał racje i wychwałał pecety pod niebiosa, koledze który tak samo myślał jak ty pokazałem filmik  crysis 2 na  max na pc i konsoli, jak bym mu sam nie pokazał gdzie ta róznica to by nie widział. Ja nie mówie że nie ma róznicy bo jest ale na tyle mała że nawet sie nie przejmuje tym. Odpowiedz sobie szczerze czy sam pograsz w tego crysis na maxa full hd ultra d11 z dobrym fps ??

Link to post
Share on other sites
N

 

 

Hehe jak by wyglądał tak jak cs na pc to bym Ci przyznał racje i wychwałał pecety pod niebiosa, koledze który tak samo myślał jak ty pokazałem filmik  crysis 2 na  max na pc i konsoli, jak bym mu sam nie pokazał gdzie ta róznica to by nie widział. Ja nie mówie że nie ma róznicy bo jest ale na tyle mała że nawet sie nie przejmuje tym. Odpowiedz sobie szczerze czy sam pograsz w tego crysis na maxa full hd ultra d11 z dobrym fps ??

ja tak, jeśli powyżej 30 to dobry FPS :D . Kolega też by nie zauważył różnicy gdybym mu nie pokazał na PC, w realu a nie na żadnych filmikach 8)  . A różnica jest na tyle spora by na konsoli grać się po prostu odechciało... Miałem konsolę i mam PC więc porównanie mam. ;)   W każdym razie Deux to temat PC takie gadanie na temat konsol może denerwować :/

Link to post
Share on other sites
ja tak, jeśli powyżej 30 to dobry FPS :D . Kolega też by nie zauważył różnicy gdybym mu nie pokazał na PC, w realu a nie na żadnych filmikach 8)  . A różnica jest na tyle spora by na konsoli grać się po prostu odechciało... Miałem konsolę i mam PC więc porównanie mam. ;)   W każdym razie Deux to temat PC takie gadanie na temat konsol może denerwować :/

 

Okłamuj się dalej i żyj grafiką powodzenia bb

 

Do premiery zmien kompa na kombajna bo jak to ten sam co w filmik z Crysisa 2 nagrywasz to nawet 30 fps nie będziesz miał, ide/

Edytowane przez Deus91Ex
Link to post
Share on other sites
Okłamuj się dalej i żyj grafiką powodzenia bb

 

Do premiery zmien kompa na kombajna bo jak to ten sam co w filmik z Crysisa 2 nagrywasz to nawet 30 fps nie będziesz miał, ide/

 Widziałeś różnice gdy obie wersje stoją koło siebie albo chociaż jedna po drugiej, na żywo? Jeśli nie to skończ tą dyskusję ... A z tą kartą to racja, niedługo będzie zmieniona bo w C3 nie wydoli raczej :D

 

C2 po modach w dx11

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Ja tam się nie obawiam.

 

UP@ do tego proca nie warto kupować nic więcej. Chyba że będziesz zmieniał CPU za niedługo... Podkreślam za niedługo :P

 

MaldoHD Textures która wersja ? Bo na 4.0BETA jest problem z misją po zalaniu wodą miasta... a na 3.0 przechodzi normalnie :) I właśnie używam 3.0 :menda:

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

To zależy w jakich grach ,na razie ta i3 da sobie spokojnie z CE3 radę, jak zmienię grafikę na pewno przyrost mocy będzie, ale latem albo na jesień raczej zmienię CPU na jakąś i5 badź i7  :P

 

A pro po Maldo to mam wersję 4.0 . Jaki masz problem ? Jestem na końcu gry i żadnych problemów nie miałem %-)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

A Ty co jestes ? Wróżbita Maciej ?

 

Cała seria Crysis to dla mnie flagowe tytuly ktore przechodzilem wielokrotnie

Ani jeden COD czy MOH nie zrobil na mnie takiego wrazenia jak Crysis-y (Warhead juz 4 razy zakonczony i zawse inaczej)

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Na twojej karcie Geforce GT440 , słabo wykorzysta taką grę jak crysis 3 , masz 128 bitowy OpenGL 4.0 , karta ma dx 11 to spokojnie pograsz na średnim detalu, bądz na low bez tesselacji 32bitów , najlepiej kupić kartę 256 bitową z OpenGL4.2. tym bardziej gra ma wymagania wysokie , tym karta musi być wydajniejsza.

Edytowane przez slabon
Link to post
Share on other sites

Dla mnie liczy się w dużym stopniu feeling strzelania w fps'ach i grafika nie może go psuć, dlatego zawsze lubiłem crysisa :)

 

Poza tym w dzisiejszyszch fps'ach i tak są małe szanse na taką fabułę jak kiedyś, wyjątkiem chyba jednym z nielicznych w moim odczuciu był Max Payne 3, a Crysis, myślę, że utrzyma swój stały, wysoki poziom :)

Link to post
Share on other sites

Max Payne to nie FPS, chyba że na jakichś modach.

 

Bad Company 2 nie widziałem. Zresztą sam podałem wyjątek, zdecydowana większość to jakaś atrapa fabuły, żeby gracz nie czuł, że tak kompletnie bez sensu strzela.

 

Zresztą wracając do Twojej pierwszej wypowiedzi to grając w Dooma czy inną starą strzelankę nie miałem pojęcia co się właściwie działo i mało mnie to tak naprawdę interesowało. Właśnie teraz bardziej starają się związać akcję gry z historią. A żeby jeszcze historia naprawdę wciągnęła to już kompletna rzadkość.

Link to post
Share on other sites
Na twojej karcie Geforce GT440 , słabo wykorzysta taką grę jak crysis 3 , masz 128 bitowy OpenGL 4.0 , karta ma dx 11 to spokojnie pograsz na średnim detalu, bądz na low bez tesselacji 32bitów , najlepiej kupić kartę 256 bitową z OpenGL4.2. tym bardziej gra ma wymagania wysokie , tym karta musi być wydajniejsza.

hahaha , czasami mam wrażenie , że wymyślasz to co piszesz %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...