Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Btw. jak samopoczucie po sromotnej porażce barcy z milanem?

 

 chłopie, zdecydowanie wyluzuj,bo sie chyba naprawdę podirytowałeś że wrzuciłem test,nie ja go robiłem wiec spokojnie.wyjdą nowe stery pochwalisz sie że masz najlepszą karte a teraz sie nie denerwuj juz.

 

a samopoczucie bardzo dobre mam,zresztą przed jak i po meczu:)

Link to post
Share on other sites

 

ludzie,spokojnie, dałem test i tyle, ja nie mam z tym problemu ze gtx 670 bedzie slabszy od innych kart graficznych, odrazu widze ze kazdemu cisnienie skoczylo,ze cos jest mocniejsze od ich kart spokojnie:)

 

 

Polecam przyglądnąć się że nie bronię swojej karty. Ja mam 680tkę a sid 670tkę. Zwyczajnie podoba mi się jak ktoś rzuca takim testem bez umiejętnego przeanalizowania go wcześniej i strzela hasłem "660ti bije 7970". Bez zastanowienia, reflekcji a przede wszystkim racji. Zwyczajnie ten brak refleksji mnie irytuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a kurat do ciebie nic nie pisalem :) i wrzucilem test bez dopisku zadnego ,,cos bije cos o glowe,, tylko to co na wykresie bylo pokazane ,ze gtx 660ti tak samo idzie jak hd 7970ghz nic wiecej i tyle. a na ile realny ten test jest to juz nie moja sprawa i mnie to oceniac.

Edytowane przez viscaelbarca
Link to post
Share on other sites

No za niedługo to nie będzie się można tutaj odezwać, bez akceptacji osoby "do ciebie nie pisałem"... już trzeci taki tekst dzisiaj słyszę.

Otóż błąd, jak wrzucasz jakiś test to jest to TWOJA sprawa i TOBIE oceniać co zamieszczasz i pokazujesz innym.
Przez takie bezsensowne paplanie, wrzucanie czegoś czego się nie rozumie, albo nie chce rozumieć, krąży opinia, że na tym forum ciężko o fachową wypowiedź i udzielają się tu sami debile.

Więc jeśli nie poczuwasz się do bycia debilem - sprawdzaj co mówisz (piszesz, wrzucasz, zamieszczasz) i czy jest to zgodne z prawdą, albo chociaż wyjaśnij w jakim celu takie coś przywołujesz.


A Biafrze (odmienia się?) dziękuję za przetłumaczenie trudnego języka sarkazmu :)

Link to post
Share on other sites

debilem mozesz byc ty, do mnie mowisz debil?chyba cos ci sie pomylilo.

 

mam odpowiadac za te wyniki co są opisane w linku?nie zartuj. wrzucilem link z testami nowymi i napisalem dokladnie to co wynikało z tego testu.nic wiecej.i to chyba ty czegos nie rozumiesz,bo moze za trudny jest dla ciebie odczyt z wykresu.

Link to post
Share on other sites

Jak już naprawisz w klawiaturze shift i spację, to polecam jeszcze raz wyciągnąć wnioski z tego co napisałem a potem się czym prędzej dostosować.
W przypadku trudności z czytaniem ze zrozumieniem, możesz poprosić o przeredagowanie wypowiedzi na język bardziej przystępny natomiast jeżeli nie powściągniesz butnych zapędów do mędrkowania będę zmuszony przytoczyć regulamin.

Link to post
Share on other sites

No i już się zaczęło w momencie jak miałem wyjaśniać. Chodziło mi o to że ten jeden wykres pokazuje nieznaczną różnicę stawiając 660ti nad 7970 podczas gdy topowe karty są bardzo blisko siebie tylko w tym jednym miejscu testowym. Każdy z tych wykresów można przełączyć i zaraz okazuje się że w innej lokacji wykres się odwraca. Zwróciłem więc Twoją uwagę na to że mocno nadinterpretujesz sugerując że 660ti radzi sobie w tej grze lepiej niż 7970. Z tego całe zamieszanie. No a potem zwyczajnie personalnie wziąłeś to co pisał sid o ogólnych zasadach przytaczania testów z którymi się zgadzam. Może to jego wina że wysławia się w ten sposób ale on jest rudy więc wiele mu trzeba wybaczyć. Został wystarczająco skrzywdzony przez los.  :D

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

dobra morda gimbusy `dostali rangi I CO TO NIE ONI`  :rotfl:   tutaj mowa o kryzysie 3 a nie spam o byle gównie

Dla ciebie jedynym stosownym lekiem była w porę wykonana aborcja, niestety nie udało się... Dlatego może lepiej zamilcz. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lipa, miejmy nadzieje że to poprawią szybko... 

 

Instaluje mi sie własnie aktualizacja sterów, może coś pomoże.

 

Tak z innej beczki to na takim zestawieniu nie powinno być raczej problemów z grą na wysokich detalach ?

Edytowane przez Grish
Link to post
Share on other sites

 

a jednak hd7970 ghz praktycznie taki sam jak gtx 660ti stokowy podług tego testu

 

nigdy nie napisalem ze gtx660ti jest szybszy w c3 od hd7970ghz. roznice sa minimalne,raz jest lepszy gtx660ti raz hd7970 według tych testów(roznice są i tak minmalne raz na korzysc jednego raz na korzysc drugiego). ot co chcialem napisac.i dalej sie tego trzymam,bo nie napisalem nic co nie jest prawdą a jesli kogos zabolaly te wyniki(choć dalej nie wiem czemu) to niestety nic z tym nie zrobie.dobra,koniec spamu.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Nie mam (jeszcze) tej gry. Napiszcie mi jak laikowi - dlaczego NY zostało otoczone kopułą oraz gdzie podziali się Koreańczycy z Północy (wraz ze swoim generałem), którzy byli bohaterami pierwszej części gry (z tego co pamiętam też mieli kombinezony oraz zdobyli jakiegoś osobnika 'rasy obcej' i zabrali do swojego kraju)...?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...