Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Gość effendi360

Chciałbym porównać jeśli ktoś może u siebie zobaczyć. 1080p, very high wszystko, smaax2, vsync on. W miejscu gdzie jest checkpoint i dostaje się łuk. Kamera tak za okno patrzy, tam mam 29klatek. Może ktoś u siebie porównać ? To jest sam początek gry.




na SLI gtx 670 ta gra jest niegrywalna

 

 

Spokojnie. Przy dwójce zajęło im jakieś pół roku zrobienie patcha, który umożliwiał poprawne działanie SLI. :)

Link to post
Share on other sites

możesz mieć i 32gb wolne, chodzi o szybkość doczytywania i szybkość dysku - jak zmieniłem na raid0 (kiedyś miałem pojędyńczego hd 500GB sata II) to wszystko się wczytuje/doczytuje niemalże 2x szybciej, zapytaj sie ludzi co mają SSD jakiego im to kopa dało ;)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Chciałbym porównać jeśli ktoś może u siebie zobaczyć. 1080p, very high wszystko, smaax2, vsync on. W miejscu gdzie jest checkpoint i dostaje się łuk. Kamera tak za okno patrzy, tam mam 29klatek. Może ktoś u siebie porównać ? To jest sam początek gry.

 

 

 

 

 

 

Spokojnie. Przy dwójce zajęło im jakieś pół roku zrobienie patcha, który umożliwiał poprawne działanie SLI. :)

. mam to samo , czyli nie wina pirackiej wersji tylko zrytej optymalizacji. W open beta było o wiele lepiej Edytowane przez borax321
Link to post
Share on other sites

możesz mieć i 32gb wolne, chodzi o szybkość doczytywania i szybkość dysku - jak zmieniłem na raid0 (kiedyś miałem pojędyńczego hd 500GB sata II) to wszystko się wczytuje/doczytuje niemalże 2x szybciej, zapytaj sie ludzi co mają SSD jakiego im to kopa dało ;)

Ok. No, ale o tyle dobrze ze sporadycznie doczytuje xD

 

A jak wyglada sprawa teselacji?

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Chciałbym porównać jeśli ktoś może u siebie zobaczyć. 1080p, very high wszystko, smaax2, vsync on. W miejscu gdzie jest checkpoint i dostaje się łuk. Kamera tak za okno patrzy, tam mam 29klatek. Może ktoś u siebie porównać ? To jest sam początek gry.

 

 

 

 

Spokojnie. Przy dwójce zajęło im jakieś pół roku zrobienie patcha, który umożliwiał poprawne działanie SLI. :)

Tam mam ok. 23 klatki  z all very high , 1680x1050 bez aa . Chodzi ci jak kamera wjeżdza na okno?

 

Dobra , dałem animację trawy na 2 , widoczność trawy na 40 resztę na very high i udało się wysupłać 30 pare klatek na trawie :D A ta animacja to tylko odgięcia trawy czyli falowanie(przy 20 kl/s i tak tego nie było widać %-) )

 

 

Edit: później opiszę wam jak chodzi na GTX660'tce :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

trawa, linki bująjące na wietrze i inne pierdoły, wszystko to mogą załatwić patchem ( i to wcale nie dużym)

Pamietam jak na początku grałem w bete Planetside 2 - był koszmar, ludzie na forach na najmocniejszych maszynach płakali , że podczas ataku na duże bazy, przy dużej ilości graczy (ponad 100) spada im poniżej 20 kl/s - kilka patchy, premiera, i teraz gierka hula aż miło na średniej klasy sprzęcie w full detalach - wszystko kwestia optymalizacji, a tą można spokojnie patchami poprawiać

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

nikt nie kazał nikomu kupować na siłę, ci co mają styczność z EA powinni już od dawna wiedzieć, że od nich gry nigdy nie wychodzą w 100% "grywalne" na czas premiery (MoHy BF-y i itp, każdy praktycznie był z.je.bany, wszyscy czekali na patche) - wcale się nie zdziwię, jak na dniach większość głównych probelmów związanych z frameratem zostanie rozwiązana przez update :)

Link to post
Share on other sites

tym co mają ścinki falowanie trawy polecam narazie zmniejszyć , u mnie gra stała się przez to grywalna :D

 

zaraz wrzucam zaległy gameplay , wczoraj nagrywałem Actionem i ten nagrał sam obraz bez dźwięku :/ Fraps już nie ma tego problemu

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Instrukcja do bawienia się configiem :

 

 

No to tak :

1.Robisz kopię zapasową plików autoexec i systemcfg z folderu z grą. Następnie pobierasz i wypakowujesz http://secure.mycrysis.com/forums/download/file.php?id=2643&sid=6570e1c15d674d2da5a6a04c2a314339

2.Wrzucasz do Origin/C3

3.Otwierasz i ustawiasz jak chcesz :D Tutaj mój config

 

http://img341.imageshack.us/img341/8128/aaaconfig.jpghttp://img832.imageshack.us/img832/2690/aaaconfig2.jpg

 

 

4. Klikasz Apply Settings i podajesz ściężkę gdzie podana jest gra (Origin/C3), zapisujesz

5.Grasz :D

 

 

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Może lekki offtopic, ale zastanawiam się czy tylko u mnie afterburner / fraps wyświetla 60 fps a ja widzę, że to jest 30 ? Po zmniejszeniu detali wyświetla 120, co w rzeczywistości jest 60. wtf ?

 

Żeby nie było - problem dotyczy Crysisa3/ Wcześniej miałem podobnie w Max Payne 3.

Edytowane przez vincentlaw
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...