Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Grafa wygląda miodnie. Mimo wszytsko poczekam na pierwsze recenzje czy bedzie warto kupować oryginał...

 

Ciekawe ilu czeka na tego cracka? :D

 

Ps. radek 7870 1190/1630MHz mniej wiecej na jakim poziomie wydajnosci bedzie, poniżej czy powyżej hd7950?

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Grafa wygląda miodnie. Mimo wszytsko poczekam na pierwsze recenzje czy bedzie warto kupować oryginał...

 

Ciekawe ilu czeka na tego cracka? :D

 

Ps. radek 7870 1190/1630MHz mniej wiecej na jakim poziomie wydajnosci bedzie, poniżej czy powyżej hd7950?

JEŚLI wyprzedził go w C2 to tu będzie to samo :D
Link to post
Share on other sites

koleś napisał "Trzecia misja skończona 7h:04m (jest dobrze moim zdaniem) biorąc pod uwagę że jest 7 misji" to długa gra 



http://imageshack.us/a/img145/185/crysis32013021901303318.jpg



Zanim będziecie grać włączcie tweaka w ustawieniach nie ma wielu opcji które są z jego pozycji, np. w grze nie ma bez niego:
 
- Particle Collisons jest static - a może być dynamic 
- Soft Particles jest wyłączony 
- Particle Motion Blur - jest ograniczony
- Tessellation jest na min - niestety nawet włączenie tej opcji nie daje jej na extreme (myślę że po prostu brakuje czegoś w grze, lub nie ma tweaka na to jeszcze)
- Pixel Accurate Displacement Maps - jest na off, 
- Real-time Volumetric Clound Shadows - jest na off (może być on)
- Shadow Pool Size jest na 2048 może być na 4096
- Zasięgi rysowania - są na 30m, można ustawić na 100m tak samo jak LOD 
- Intensywność trawy jest 4.5 jak damy 10 to jest kosmos ! 
 
Oraz inne opcje do ustawienia, z czego sprawdziłem to widoczne różnice to trawa, woda, cienie, oświetlenie, pozostałych nie wiem  Polecam pobawić się samemu 
Link to post
Share on other sites

Gra wygląda fenomenalnie, Na razie bardziej po testowałem niż pograłem, Co do wymagan na i7 3770 na 4,2 ghz i radku 7970 1100/1600 jest różnie, na tym statku gdzie tak mocno bije deszcz na maxymalnych ustawieniach msaa 2x, i 1920x1080 jest 35-50 fps w zależności w którą strone się spojży :) na statku w środku od 32 do nawet 70, ogólnie bardzo duże wachania i o v-sync na jednej karcie można zapomnieć, Liczę że wyjdą stery to poprawią to chociaż żeby nie spadało ponizej 40 i będzie ok, Wkońcu na starcie jest amd gaming evolved no i oparli swoją kampanie reklamową na crysisie więc powinno działać ok

 

Ps Kupione na orgine odpalone za pomocą vpn, jak przejdę ten level to może pójźniej wrzucę jakieś screeny

Link to post
Share on other sites

Sranie w banie z tym Crysisem 3 jakby to miałby być jakiś przełom czy inna rewolucja w grach. Zwykła gra, odgrzewany kotlet. Trzecia część przeciętnej gry FPP. A wszyscy piszczą od miesiąca ha ha. A graficznie pewnie będzie wyglądała jak MP3 i FC3. Nic nadzwyczajnego.

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

http://img202.imageshack.us/img202/3828/crysis32013021918184035.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img138.imageshack.us/img138/539/crysis32013021917473598.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Screeny mojego autorstwa wszystkie opcje na B. Wysokie z wyjątkiem cieni które zmniejszyłem na wysokie i Fxaa 1920x1080, w miejscu walki z tym działem mniej więcej 42-50 fps

Edytowane przez zyga101
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...