Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Gość darkatraz

Crysis crysisem. Jednak i tak jakiejś super hiper zmiany graficznej się spodziewać nie można. Jedynie to poprawią CryEngine 3. Może wykorzystają wersję CE3.4, a może jeszcze ten silnik usprawnią do 2013 roku. Ogólnie jedyne co mogą wsadzić nowego to obsługę DX11.1 która powinna wyjść wraz z premierą Windows 8 lub później. Właśnie czy GTX 680 obsługuje DX11.1 czy jednak Nvidia wprowadzi to dopiero w GTX 700s,a Radeon w 8000s

 

Tylko, ze cymbały na samym końcu gry Alcatraz mówi o sobie jako Prorok. Tu macie filmik na dowód:

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Właśnie czy GTX 680 obsługuje DX11.1 czy jednak Nvidia wprowadzi to dopiero w GTX 700s,a Radeon w 8000s Tylko, ze cymbały na samym końcu gry Alcatraz mówi o sobie jako Prorok. Tu macie filmik na dowód:

Co do radeonów to HD 7xxx już obsługują 11.1, GTX 680 chyba tylko 11, ale nie jest 100% pewny.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Wiem tyle, ze na wrzesień-październik jest możliwość, że taka grafa wyjdzie;

 

http://videocardz.com/31650/geforce-gtx-685-gk110-features-4gb-512bit-memory

TO SĄ TYLKO PLOTY WIĘC NIE BRAĆ TEGO NA SERIO!!

 

A tu ewentualne premiery GTX 600s:

http://videocardz.com/31551/geforce-600-roadmap-partially-exposed-gtx-670-ti-coming-in-may

 

TO SĄ TYLKO PLOTY WIĘC NIE BRAĆ TEGO NA SERIO!!

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

W sanboxie też można, przynajmniej polatasz sobie helikoptrem po tej mapie jak sobie zarzyczysz ;)

 

Crysis crysisem. Jednak i tak jakiejś super hiper zmiany graficznej się spodziewać nie można. Jedynie to poprawią CryEngine 3. Może wykorzystają wersję CE3.4, a może jeszcze ten silnik usprawnią do 2013 roku. Ogólnie jedyne co mogą wsadzić nowego to obsługę DX11.1 która powinna wyjść wraz z premierą Windows 8 lub później. Właśnie czy GTX 680 obsługuje DX11.1 czy jednak Nvidia wprowadzi to dopiero w GTX 700s,a Radeon w 8000s Tylko, ze cymbały na samym końcu gry Alcatraz mówi o sobie jako Prorok. Tu macie filmik na dowód:

Acatraz nowym Prorokiem...?

Tylko , że ten głos : ,M,ówią na mnie Prorok'' to właśnie głos proroka a nie Alcatraza...

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Czeslaw, a jakie niby.

 

Co do Crysis'a 3. Mysle, ze to bedzie sie dzialo pomiedzy 1, a 2. Bo przeciez w 2 na koncu gry wyleczylismy ludzi i zniszczylismy Cepidy z calego NY. Takie sa tylko moje domysly. %-)

 

A 3 czesc tez ma sie dziac w NY. Wiec troche fabula by nie kleila sie gdyby C3 dzialo sie po C2.

Link to post
Share on other sites

Czeslaw, a jakie niby. Co do Crysis'a 3. Mysle, ze to bedzie sie dzialo pomiedzy 1, a 2. Bo przeciez w 2 na koncu gry wyleczylismy ludzi i zniszczylismy Cepidy z calego NY. Takie sa tylko moje domysly. %-) A 3 czesc tez ma sie dziac w NY. Wiec troche fabula by nie kleila sie gdyby C3 dzialo sie po C2.

Tylko , że w C2 zaczyna się od ataku cepidów na NY...Ale też mi się wydaje , że

to będzie miedzy 1 a 2 chodźby dlatego bo będziemy latać prorokiem

średnio-niskie mi się wydaje u mnie na ultra to wszystko było wyraźniejsze wgl inne tekstury, więcej cieni ładniejsza broń no i efekty światła a na tym screenie to takie gołe chyba że to ultra na nvidii no bo wiadomo oni tną z jakości dla liczby klatek

Co ty gadasz, co tu ma do tego czy to Nvdia czy AMD.. Jeśli różnice by były to napewno nie aż takie ;) Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...