Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Ja chyba jestem już na końcówce(jestem już z Panią Strickland w transporterze i muszę się ewakuować bo niedługo walnie atomówka w NY :D )

 

Gra bajka. Czysta bajka. Muzyka no miodzio. Brak mi słów :) Killzone 3 przegrywa w każdym polu :/

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Kupiłem sobie C2 już we wtorek, aczkolwiek europejska polityka gier jest nie do zabicia. Z myślą, że odpalę sobie grę od razu jak wrócę do domu po pracy i trochę pogram, to zastałem jedynie taki komunikat "produkt będzie dostępny od 25.03.2011". Myślałem, że mnie krew zaleje. Ale ok, z czwartku na piątek, równo o północy wklepałem sobie CD-Keya i zacząłem sobie grać. Odpaliłem grę w 1920x1080 i grafice Ekstremalna (HARDCORE). Mam prawie stałe 60fpsów (opis PCta w profilu).

 

Jeśli chodzi o grafikę, to jest bardzo ładna. Aczkolwiek, gorsza od tej z Crysisa 1. Może, gdy wydadzą patcha z DX11 to się coś zmieni, ale nie chce mi się w to wierzyć :D. Ogólnie, jestem mile zadowolony. Dawno mnie żaden FPS w SP tak nie wciągnął, że chciałbym go grać, grać i jeszcze raz grać. Nawet ten z Killzone 3, którego przeszedłem :/. Jeśli chodzi o muzykę, jest na prawdę kozacka! Tutaj nie ma co gdybać ;D. Zaś polonizacja gry, całkiem nawet wypadła.

 

Teraz pora czekać na patcha :).

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Z myślą, że odpalę sobie grę od razu jak wrócę do domu po pracy i trochę pogram, to zastałem jedynie taki komunikat "produkt będzie dostępny od 25.03.2011". Myślałem, że mnie krew zaleje.

A czego się spodziewałeś? Że 4 dni przed premierą będzie można już grać?
Link to post
Share on other sites

Hmmm, ja Wam powiem, że nie mam pojęcia czy mi się pobrał patch 1.1 :P. Czy jest jakaś możliwość by to spr czy takowego mam. Instalowałem gierkę z płytki, nie ze steama. Zainstalował mi się też od razu jakiś EA download manager.

 

PS.

 

Z myślą, że odpalę sobie grę od razu jak wrócę do domu po pracy i trochę pogram, to zastałem jedynie taki komunikat "produkt będzie dostępny od 25.03.2011". Myślałem, że mnie krew zaleje.

A czego się spodziewałeś? Że 4 dni przed premierą będzie można już grać?

Tak ;). Znajomi z PSN, którzy nabyli grę o prawie tydzień wcześniej na PS3, grali bez problemowo w SP jak i MP :)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem Crysisa 2 ;) . Jednym słowem : Chcę więceeeeej :P . Gra kapitalna. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się żeby ta gra była aż tak dobra. Przeszedłem wiele znakomitych gier ale to co oferuje Crysis 2 to szok :)

Link to post
Share on other sites

hahaha, jakie zachwyty nad niestety bardzo przeciętna gierką. Dla mnie po 3 rodzialach 6/10. Takie nowe call of duty z kosmitami.

Grafika jest przeciętna, zwłaszcza tekstury (gram na Advanced bo lubie mieć stale lub prawie stale 60fps), gameplay dość monotonny, respawnujący się za plecami przeciwnicy o IQ na poziomie ameby, muzyka wyśmienita i na razie tyle. Usunięto opcje quick save, quick load i save bo przcież nie wypada takich starych pctowych zaleciałości pozostawiać w nowoczesnych checpointowych grach...

Niestety ostatni bastion PC towych fps-ów upadł, teraz już każdy FPS smakuje tak samo - konsolowo. Dla mnie niedobrze, bo lubię różnorodność, inni pieją z zachwytu. Far Cray'u 1 wróć!

O jakości gry może świadczyć cena kluczy (przy zakupie wersji bezpłytowej). Są już po 50zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...