Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

z takim komputerem to faktycznie lepiej poleciec po ps3 ( wyjdzie taniej ). zachowanie typowo a'la "kowalski" - sam nie mam to inni tez nie moga miec. prawda jest taka, ze crysis 2 bedacy portem z konsoli, na PC wyglada duzo, duzo lepiej. posadzilbys 7 letnie dziecko i zobaczyloby roznice. zakladajac, ze 7 letnie dziecko nie ma zrytego mozgu do tego stopnia, ze samo siebie przekonalo, ze grafika na konsoli jest lepsza.

A kartonowe domki poza mapą które na konsolach wyglądają śmiesznie?

kartonowe domki sa wlasnie dlatego, ze ta gra byla robiona pod konsole. jak widac wiecej udzwignac nie moga. jesli gra bylaby zrobiona tylko i wylacznie pod PC wtedy byloby duzo wiecej ( tu patrz przyklad crysis, crysis warhead ).

tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

z takim komputerem to faktycznie lepiej poleciec po ps3 ( wyjdzie taniej ). zachowanie typowo a'la "kowalski" - sam nie mam to inni tez nie moga miec. prawda jest taka, ze crysis 2 bedacy portem z konsoli, na PC wyglada duzo, duzo lepiej. posadzilbys 7 letnie dziecko i zobaczyloby roznice. zakladajac, ze 7 letnie dziecko nie ma zrytego mozgu do tego stopnia, ze samo siebie przekonalo, ze grafika na konsoli jest lepsza.

A czy ja twierdzę że na konsolach wygląda lepiej? Czy to że ja sobie nie mogę włączyć takich detali? A może że nie widzę różnicy? Nie...

Po prostu szału nie zrobili - nie ma się nad czym zachwycać, a różnice są zbyt małe w porównaniu z wydajnością teraźniejszych komputerów do starych konsol.

 

A kartonowe domki poza mapą które na konsolach wyglądają śmiesznie?

kartonowe domki sa wlasnie dlatego, ze ta gra byla robiona pod konsole. jak widac wiecej udzwignac nie moga. jesli gra bylaby zrobiona tylko i wylacznie pod PC wtedy byloby duzo wiecej ( tu patrz przyklad crysis, crysis warhead ).

tyle w temacie.

No właśnie, gra była robiona na konsole i konwertowana na PC, czy nie powinno być odwrotnie? Może wtedy byśmy widzieli na PC normalnie oteksturowane budynki a nie takie coś jak teraz. Na PC też zabrakło mocy że tylko proste oświetlenie dodali?
Link to post
Share on other sites

przeciez nie wstawia dodatkowych obiektow bo wymagaloby to dodatkowego programowania ( juz nie mowiac o buncie, krzyku, rozpaczy ich ulubionych klientow - konsolowcow ). to jest zwykly port z podrasowana grafika. nie zmienia to faktu, ze PC lepiej radzi sobie z tym wszystkim i poradzilby sobie gdyby dodali wiecej szczegolow. gra byla robiona pod konsole bo rynek gier komputerowych nie jest tak ogromny jak konsolowy. juz nawet nie poruszam tematu piratow bo przeciez zeby pograc normalnie online potrzebny jest glupi oryginalny klucz. konsolowcy kupuja wiekszosc gier, cena konsoli jest duzo mniejsza niz porzadnego PC-ta itd. itd. gdyby crysis 2 byl zrobiony tylko pod PC to siedzielibysmy teraz z rozdziawionymi gebami i podziwiali grafike. jak jest kazdy wie :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z innymi. Grafika jest piękna i pomimo mojego słabego sprzętu (Aktualnie, gdyż zapewne wymienię) gra chodzi płynnie. Gra się całkiem nieźle. Za pierwszym razem gdy zagrałem, to pomyślałem sobie, że muszę mieć tą grę. Bardzo mi się spodobała. Niestety w samym demie mało co jest do odblokowania.

Link to post
Share on other sites

Wow, filmik podany przez Wulfena naprawdę pokazuje niezłą przewagę PC nad konsolą. Szczególnie widać to po cieniach i rozdzielczościach tekstur ale...

 

Konsola naprawdę nieźle sobie radzi, aż dziwne że na tym truchle aż tak dobrą grafikę udało się uzyskać. Podziwiam.

Link to post
Share on other sites

Weźcie też pod uwagę że xbox360 ma już, strzelam 6 lat więc to już staruszek i jak dobrze Crysis 2 na nim wygląda i daje rade ;) a odpal Crysis 2 na kompie porównywalnym do tego co ma w sobie X :o

 

I koło się zamyka.Na 6 letniego starucha robią gry i nie ma co porównywać możliwości graficznych obecnych kart do starej konsoli z poprzedniej epoki :D Grafika w tej grze w wersji PC wygląda podobnie ponieważ w obydwu przypadkach skorzystano co najwyżej z DX 9.0c więc nie wykorzystano nawet ułamka możliwości współczesnych kart graficznych.Widać to choćby po Demie Crysis 2 w trybie Multi które śmiga nawet na lęciwym 8800GT w ustawieniach maksymalnych,a sama karta kosztuje na dzień dzisiejszy około 200zł :)

 

Link to post
Share on other sites

co ci śmiga, to nie jest 8800gt na tym filmie. Tu masz swoje "śmiganie" na 8800gt:

 

http://www.geforce.com/#/Optimize/Guide ... benchmarks

 

na 8800gt gra jest niegrywalna.

 

a "śmiga" (niemal stałe 60fps) to w 1680x1050 na minimalnych ustawieniach (gamer z aa x2) na o wiele mocniejszej karcie (radeon 4890). Przy czym "śmiga" tylko na minimalnych bo na średnich już tylko 45fps, na hardcore 30-35fps więc o "śmiganiu" mowy nie ma.

Link to post
Share on other sites

co ci śmiga, to nie jest 8800gt na tym filmie. Tu masz swoje "śmiganie" na 8800gt:

 

http://www.geforce.com/#/Optimize/Guide ... benchmarks

 

na 8800gt gra jest niegrywalna.

 

a "śmiga" (niemal stałe 60fps) to w 1680x1050 na minimalnych ustawieniach (gamer z aa x2) na o wiele mocniejszej karcie (radeon 4890). Przy czym "śmiga" tylko na minimalnych bo na średnich już tylko 45fps, na hardcore 30-35fps więc o "śmiganiu" mowy nie ma.

 

Widzę ze podłapałeś moje "śmiga" :D

 

Może przesadziłem z trybem Hardcore :) jednak w trybie >Gamer< i rozdzielczości 1680/1050 da się bez problemu pograć na karcie pokroju 8800GT

 

GeForce.com

 

GeForce 8800GT :

 

Recommend Optimal Playable Setting: Gamer at 1680x1050 (Average FPS = 43.2)

Link to post
Share on other sites

Recommend Optimal Playable Setting: Gamer at 1680x1050 (Average FPS = 43.2)

 

a co mieli napisac posiadaczom 8800gt żeby im przykro nie było? W crysisa 2 bardzo cięzko się gra przy spadkach poniżej 60fps, nie wyobrażam sobie gry ze średną 43fps, w demie ciężko się celuje, wytępują lagi itd. Podejrzewam też że singiel z jego wybuchami, akcją itd będzie trudniejszy dla karty niż jakiś benchmark czy mała mapka multi.

Nie wszystkim do szczęścia potrzeba 60fps - mi tak.

Link to post
Share on other sites

A ja Ci zaraz dam noob tube.... to jest tak samo jak w CoD-zie... gadają ,że noob noob bo biega z granatnikiem i kosi najpierw nim a potem karabinem i sie wszyscy srają ,a każdy przecie może nim grać i każdą dowolną bronią,a jak się komuś nie podoba to niech zmieni serwer z jakimś tam ograniczeniem w którym to nie można używać "TUBY" według mnie to gadanie o ludziach potocznie zwanych "nooby" ,to wyżalanie się na serwerze ,który dotyczy głównie tego ,że ja jest w stanie wykorzystać potencjał granatnika lub innej broni podchodzących pod kategorie noob-wską (czyli potocznie łatwe do opanowania ,z których pomocą łatwo się zabija) ,a ktoś inny nie i płacze mi tu na serwie ,że on noob bo kosi granatnikiem ,a ja tak nie potrafie. Na moje to koniec w kwestii dotyczącej użycia sprzętu w grze i wyzywania kogoś ze jest noobem tylko dlatego ,że dobrze opanował granatnik czy inną broń ,która jest potocznie łatwa do opanowania ,ale ,żeby dojść do poziomu "master" to trzeba troche nabić skilla :)

Link to post
Share on other sites

Zen... prosta pilka - tuba = noob. dziekuje za uwage.

w fps'y gram kilka lat i ten temat jest mi dobrze znany. lubie jak ktos mnie zabije bo jest lepszy, nie lubie jak walnie tuba na oslep, a ze zadaje duzo obrazen to przy okazji zgine. skoro sa ligi, sa jakies opinie na dany temat to tego sie trzymamy. wiekszosc graczy uwaza tuby za szczyt lamerstwa i maja racje. nie wzielo sie to znikad.

Link to post
Share on other sites

no właśnie skąd to się wzieło...każdy ma prawo używać tego co dają twórcy ,a że decydują się grać inną bronią to ich wybór..według mnie to po prostu "płakanie" ludzi na serwie tylko dlatego ,że ludź gra tym a nie innym i może o nim powiedzieć noob. Ja w CoD 4 biegałem z P90 z tłumikiem i z szybkostrzelnością i na close combat jest się wtedy bogiem ,a ludzie mi tu płaczą cheater ,jak on mnie zabił itp ,a wystarczy zakręcić kółko celownikiem po ekranie i 40 pestek leci tak czesto ze hoho :) I nie moge z tych co gadają clay noob wogóle to już jakieś przegięcie...dzieciaki nieuważne to mają...jeszcze bardziej mnie smieszy P90 noob ,no to normalnie jakaś paranoja... jak ktoś gra czymś ponadprzeciętnie dobrze to od razu noob..tak samo z tą tubagracze sie sraja ze tuba to lamerstwo bo wystarczy strzelic i miec nadzieje ze sie trafi...jakoś w tylko sie tak w cod-ie przyjeło bo w BF BC2 jakoś tego nie widze. Po prostu gracze "pro" sie wkurzają bo sa ich w stanie zabic nooby z podstawowej broni ,a oni przeciez pracowali na swoje złote SVD i uzi :) i nie moga zniesc ze zabil ich byle jakis amator z granatnikiem

Link to post
Share on other sites

bez przesady te granatniki BBC2 bez perka na lepsze wybuchy są bardzo przeciętne i najczęściej trzeba trafić bezpośrednio w cel żeby zabić. Poza tym masa osób kampi na strychach, melinują się w pomieszczeniach (w deathmatach) i granatnik się przydaje do odsłonięcia pozycji. Zresztą granatniki to przeszłość teraz najwięcej jęków jest jak się biega szybko z saigą z powiększonym magazynkiem.

Link to post
Share on other sites

Hej coś obiło mi się o uszy, że dzisiaj jest ostatni dzień grania w demo, że jutro już odłączą serwery i nie będzie dało się grać. Czy to prawda? Bo teraz nie mogę znaleźć żadnych info na ten temat.

 

lubie jak ktos mnie zabije bo jest lepszy, nie lubie jak walnie tuba na oslepa a ze zadaje duzo obrazen to przy okazji zgine

Jestem dokładnie tego samego zdania. Mniej więcej z tego powodu przestałem grać w MW2 - tuberzy tam to prawdziwa plaga. W BO tuby są znacznie osłabione i praktycznie nikt z nią nie biega.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...