Skocz do zawartości

Jaki GTX 560 ?


Recommended Posts

Witam.

Postanowiłem przy składaniu kompa wyposażyć go gtx 560 tylko teraz mam dylemat którą wersję wybrać - Gigabyte GeForce GTX 560 Ti OC czy MSI GeForce GTX 560 Ti TwinFrozr II/OC. Które chłodzenie jest Waszym zdaniem lepsze i w która się będzie lepiej kręciła?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

po co brac msi i podkrecac jak gigabyte gtx 560ti ma 1ghz core

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... perOC.html

ja ci proponuje 560 soc brac to co na link sam bede bral taka tylko gtx 580soc

 

No tak tylko że po pierwsze towar jest niedostępny a po drugie wymienione przeze mnie karty są ponad 160 zł tańsze. Skoro można je podkręcić np do 970 to nie wiem czy warto płacić za 30 MHz 160 zł.
Link to post
Share on other sites

potwierdzam że można 970/4500 na twin frozr 2 ale crysis potrafi zresetować sterownik na takich taktach rdzenia (nawet na maksymalnym napięciu). Moim zdaniem lepiej niż SOC-a brac referenta 6970 za 1050zł. Jesli juz koniecznie gtx560 to tego TW2 za 900zł (esc, balta).

Link to post
Share on other sites

Tylko TFIII czym ma sie roznic od II? :(

Warto czekac i doplacac do niego te 100 zl? ;p

Różnić sie będą zapewne wygladem oraz wydajnością chłodzenia. Jeśli chcesz grafike mocno podkręcić to raczej warto poczekać

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Dlaczego tej karty o zegarze 1000 MHz już nigdzie nie można dostać? Czy ona miała jakieś wady fabryczne? Były testy, ze wszystkich 560 wypadała najlepiej, znacznie wyprzedzając inne. Była w ofercie Komputronika i nagle zniknęła z powierzchni planety. Jest już nie do dostania. Ktoś coś wie? Wszędzie mi proponują 950, z której zapewne też da się wyciągnąć ten 1000 (a może nie?), ale ciekawi mnie co się mogło stać??

Link to post
Share on other sites

Tylko czy przy podkręceniu karty nie będzie znacznego przyrostu dB? Inna sprawa - gdzieś na forum ktoś napisał, że MSI ma okrojoną sekcję zasilania ;) , jeśli to prawda to nic dziwnego, że mają zamiar modyfikować chłodzenie.

Link to post
Share on other sites

ludzie przecież macie msiafterburner, tam macie krzywą na której ustawia się prędkość wentyli w stosunku do temperatury, można ustawić z 15 punktów, jak komuś pasuje to może ustawić na stałe na 40% (jak w idlu) - w czym problem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...