Skocz do zawartości

Drukarka Brother MFC-J4620DW a zamienniki?


Recommended Posts

Witam, korzystam z drukarki wymienionej wyżej. Mam pytanie do osób, które posiadają taką samą i używały w niej zamienników firm typu TB PRINT / ActiveJet... Jak wygląda sytuacja dokładnie z jakością i działaniem, czy nie ma większych problemów ? I czy z drukarką nie wystąpiły żadne problemy po krótkim czasie użytkowania. 

 

Proszę oszczędzić sobie innych odpowiedzi typu "zmień drukarkę", "zamienniki = utrata gwarancji" itp. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczką takiej drukarki i stosuję zamienniki. NIe widzę żadnej różnicy w jakości druku. Drukarka działa bez zarzutu. Ale kupuję tylko w sprawdzonym sklepie, gdyż kiedyś  kupiłam na Allegro i tusze się wylały. Zobacz w https://ale.pl/1061-materialy-eksploatacyjne mają tam bardzo dobrej jakości zamienniki. 

Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczką takiej drukarki i stosuję zamienniki. NIe widzę żadnej różnicy w jakości druku. Drukarka działa bez zarzutu. Ale kupuję tylko w sprawdzonym sklepie, gdyż kiedyś  kupiłam na Allegro i tusze się wylały. Zobacz w https://ale.pl/1061-materialy-eksploatacyjne mają tam bardzo dobrej jakości zamienniki. 

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam pytanie jeszcze z jakiej firmy zamienników korzystasz? TB Print, BlackPoint itp... Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Co prawda, jakość druku może być niezauważalnie niższa ale różnica w cenie jest znaczna. Sprawdź zamienniki z ActivJeta dostępne są np. w Sferisie. 

 

Przyznam szczerze (też kupiłem wkłady AJ), że nie widzę żadnej różnicy w stosunku do tuszy startowych. Różnica w cenie jest natomiast kolosalna.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Przyznam szczerze (też kupiłem wkłady AJ), że nie widzę żadnej różnicy w stosunku do tuszy startowych. Różnica w cenie jest natomiast kolosalna.

AJ to chyba jedne z lepszych na rynku, znam i używam od lat na przemian z actisami, w jakości jak oryginał są wg mnie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...