Skocz do zawartości

s7/ s7 edge- gdzie kupić?


Recommended Posts

Witam.

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wymiany swojego 3 letniego LG G3. Czytałem i oglądałem sporo recenzji, opinii i tematów na forach "co do 2tys"... Doszedłem do wniosku, że ww Samsung będzie chyba najlepszym wyborem. Zastanawiałem się też nad mi6, G6, p10 i honorze 9, ale każdy z nich ma jakieś słabe strony. Jeśli nie jest to dobry wybór to wyprowadźcie mnie z błędu, ale nie o to chciałem zapytać. Jeszcze kilka dni temu w media byla promocja(-300zl) na s7 i można było go wydrzeć za mniej wiecej 2tysiące. Teraz wszystkie oferty wsklepach to ~2300. Gdzie najtaniej ale i najpewniej kupie ten telefon?

 

PS. Zapomniałem, że najbardziej zalezy mi na tym, żeby telefon wytrzymał kolejne 2-3 lata i nie sprawiał przez ten czas większych problemów. Wydajność, czas pracy i zasięg to moje priorytety.

Edytowane przez hejprzygodo
Link to post
Share on other sites

https://bestcena.pl/telefony/samsung-galaxy-s7-g930-32gb-zloty?zenid=3a1b9b2snj488vua9ccqa7mdn1

 

Polecam ten sklep. Zamawiałem ostatnio dziewczynie Honora 8, a wcześniej siostrze Nexusa 5x. Faktura vat23% a nie marża jak to na allegro bywa. W nexusie siadła bateria więc odesłałem na gwarancję. Jakie było moje zdziwienie, że sklep troszczy się o klienta bardziej niż wszystkie media itp razem wzięte. Polecam, następny telefon dla sb też kupię tam.

Edytowane przez dudek079
Link to post
Share on other sites

Mnie w tym sklepie odrzucił błąd: "Galaxy S7 po za doskonałym...". Witryna sklepu nie może być prowadzona przez początkującego gimnazjalistę. Kliknąłem na zakładkę "o nas" i następne błędy językowe. To jest "sklep" prowadzony przez amatorów.

 

Na amazonie kupisz za ok 1900zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...