Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od razu na starcie chciałbym powiedzieć że utworzyłem już podobny post, jeżeli administracja tego działu będzie miała z tym jakiś problem proszę o "zablokowanie" tego postu, dzięki.

 

Siemanko, ostatnio się was pytałem jakie słuchawki kupić do 200zł, ogólnie nie zdążyłem ich kupić gdyż miałem nagły wyjazd do Polski, dlatego postanowiłem jeszcze raz zrobić post i zadać pytanie od nowa, można to nazwać takim "refresh'em" dawnego posta.

 

Dobra, więc zacznijmy od tego że słuchawek będę używał do grania oraz słuchania muzyki, powiedzmy 60% gry 40% muzyka, głównie gram w CS:GO także zależy mi na przynajmniej podstawowym wyciszeniu oraz dobrej jakości dźwięku pod muzykę właśnie.

 

Ostatnio poleciliście mi Superlux HD669, nie powiem oferta bardzo fajna, niska cena, wyciszenie, dobra jakość dźwięku, i fajny bass. Chciałbym oczywiście jak możecie, o podanie jakiś innych propozycji dotyczących właśnie wyboru słuchawek.

 

Dziękuje za każdy poświęcony czas nad moim postem oraz jeszcze raz przepraszam za robienie praktycznie tego samego postu drugi raz :(

 

Budżet: ~50€

Czego potrzebujesz?: Słuchawki

Przeznaczenie: 60% Gry, 40% Muzyka

Źródło: Realtek ALC1150 na płycie ASRock Z87 Extreme4

Oczekiwania: Podstawowe wyciszenie otoczenia, dobra jakość dźwięku.

Inne: Chciałbym też żeby nie szły z Chin, słuchawek potrzebuje na teraz i nie mam czasu żeby czekać na przesyłkę z Chin :/

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...