Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam problem ponieważ moje stare słuchawki się zepsuły a potrzebuję nowych, muszą mieć mikrofon oraz muszą być na głowę/na uczy i dla gracza.

Budżet to tak do 35zł.

I znalazłem 2 opcje czy moglibyście mi powiedzieć które będą lepsze lub podać inne przykłady ?

 

1 słuchawki. https://www.morele.net/sluchawki-modecom-mc-826-hunter-s-mc-826-hunter-417385/

 

2 słuchawki.  http://www.komputronik.pl/product/387775/fury-wildcat.html

Link to post
Share on other sites

Bo zagrają tragicznie. Może tak słuchawki są jak karta graficzna im lepsza tym więcej szczegółów większą rozdzielczość itg. Nie jest to do końca trafne porównanie ale dla laika wystarczy.

 

Więc naprawdę polecam dobierać parę groszy i kupić raz a dobrze. Te słuchawki co podałeś zaraz się pewnie rozlecą. U mnie creatiwy 3d reage za 300zl nie wytrzymały nawet pół roku a ani razu mi nie upadły a co dopiero to co podałeś.

Link to post
Share on other sites

Miałem już tanie słuchawki były to sluchawki EASY Touch ET-298 były dobre wszystkie dźwięki były bdb, miałem je gdzieś 1,5 roku a to dłucho jak na słuchawki za 25 zł. A teraz mam inne pytanie czy podasz mi jakieś inne słuchawki do grania z mikrofonem do 35 zł ?

Link to post
Share on other sites

Ja się serio pytam które są lepsze, które maja lepsze mikro ????

Czy w których lepiej słychać !!

A Lukson Ci serio napisał jak dokonać wyboru.

Skoro kit z forum ich nie słuchał to co ci mamy odpowiedzieć z fusów wywróżyć czy do wróżbity Macieja zadzwonić?

 

Pisaliśmy co masz kupić ale nie chcesz dokładać. więc wybierz sam i weź za to pełną odpowiedzialność

Link to post
Share on other sites

sp**********e z tymi słuchawkami ISK HP-580 kolega miał przez miesiąc i się ro*******y niby nie są nic rozwalone ale nie ma dźwięku, dlatego ich nie chcę i mnie ku**a nie stać na taki szjas dlatego się pytam które są lepsze z tych co podałem ??

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...