Skocz do zawartości

Kupno Mustanga - opłacalności


Recommended Posts

Cześć. Jako że od małego chciałem mieć Mustanga to tak pomyślałem że może go sobie w końcu kupię. Zastanawiam się tylko czy jest to choć trochę opłacalne biorąc pod uwagę polskie realia (bardziej chodzi mi tu o to czy można kupić to auto w miarę dobrym stanie w Polsce). Mam do dyspozycji ~50tys i zastanawiam się czy przy tym budżecie jest sens pakowania się w jakikolwiek model, czy raczej nic w dobrym stanie w tej cenie nie wyrwę. Z tego co słyszałem to 9/10 aukcji to auta powypadkowe i tego właśnie chciałbym uniknąć :/

 

Co sądzicie?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to jest,lub ma być twoją pasją to warto. Ale również warto wiedzieć,że dość szybko dołożysz do niego drugie 50 tys.... Mój syn zapalił się kiedyś do Saaba. Po trzech latach zrezygnował po przeliczeniu różnych wydatków z nim związanych...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cóż ... to trudny temat ;p można się w tym aucie zakochać bądź je znienawidzić ;p 50 tys raczej nie starczy na kupno dobrego egzemplarza, trzeba będzie w niego zainwestować... poszukaj forum Mustanga, tam najlepiej ci doradza i zaprezentują konkretną generację, rocznik

Link to post
Share on other sites

Kocham to auto od dzieciaka, masę razy miałem okazję jechać Mustangiem kumpla i wiem że to jest to :-)

 

 

No właśnie to 50 tys też mnie martwi że mogę nic ciekawego nie znaleźć... A co do tego że dołożę do niego drugie 50 tys to wiem doskonale, mam to nawet w planach - ale wszystko stopniowo.

 

Nie wiedziałem o istnieniu forum Mustanga, zaraz obczaje :-)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mogę Ci polecić firmę "American Dream - Auto z USA" -> ściągają zazwyczaj powypadkowe auta - o czym informują klientów, możesz nawet obejrzeć zdjęcia, stąd ceny są konkurencyjne, a auta rzucają się w oko, naprawa jest fachowa i klienci są zadowoleni :)

 

Zajmują się głównie Camaro czy najnowszymi Mustangami, ale z twoim zamówieniem też nie powinno być problemu, dużo ludzi sobie chwali wybranie "ściągniętego" auta z USA.


Kocham to auto od dzieciaka, masę razy miałem okazję jechać Mustangiem kumpla i wiem że to jest to :-) No właśnie to 50 tys też mnie martwi że mogę nic ciekawego nie znaleźć... A co do tego że dołożę do niego drugie 50 tys to wiem doskonale, mam to nawet w planach - ale wszystko stopniowo. Nie wiedziałem o istnieniu forum Mustanga, zaraz obczaje :-) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez proqqqe
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...