Skocz do zawartości

[800PLN]Karta Graficzna Do gier i Filmów w ,,2K"


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez tabask021,

Recommended Posts

Witajcie , sąsiad szuka karciochy do gier i filmów , karta ma być wydajniejsza od gtx 1050 Ti więc celujemy w używki z gwarancją minimum 6mc-y , 970-tki nie da się kupić teraz za 800zł więc patrze za R9 380 ale wiadomo że słabsza od 970-tki i tu mam pętle która się zamyka , gry w jakie gra to Wiedzmin 3 / Gta V / Star Wars Battlefront i Rome Total War te nowe 

 

Buda :

 

32GB DDR3 1600 Mhz CL11

 

Mobo : Z87 Asrock Pro4

 

CPU : I7 4770 

 

PSU : CollerMaster 550W 80 Plus Brozne

 

Obudowa : Wiem że NZXT ale nie podał mi modelu 

 

I tyle info starczy mam nadzieję 

 

Link to post
Share on other sites

Nie prościej ograniczyć w filtrze np allegro kwotę i używane, a samo Ci wyjdzie na co Cię stać. ;)

 

 

380 to nic szczególnego - żre sporo prądu, grzeje się, niesie ze sobą wszystkie koszmary sterowników, a jest tylko niewiele szybsze w codziennym użytkowaniu od 1050ti.

Link to post
Share on other sites

Nie prościej ograniczyć w filtrze np allegro kwotę i używane, a samo Ci wyjdzie na co Cię stać. ;)

 

 

380 to nic szczególnego - żre sporo prądu, grzeje się, niesie ze sobą wszystkie koszmary sterowników, a jest tylko niewiele szybsze w codziennym użytkowaniu od 1050ti.

Ja nie szukam ^^  , myślałem o 1050 ti ale w tej cenie musi być coś bardziej opłacalniejszego .

Link to post
Share on other sites

Tą 970 myślę że można będzie zaraz do 800zł wyrwac, popatrz na licytacje. Albo za nie wielką dopłatą można mieć 1060 3GB


Może uda się wylicytować http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-gtx-970-gaming-i6904689642.html

 

Nie doczytałem, rozdzielczość 2k? to może być ciężko, karta jest tak max do fhd pod podkręceniu ~60fps

 

No ale w tej cenie to chyba wiadomo że przy tej rozdzielczości nie bedą jakieś max czy wysokie detale. Do fullhd z plynnością powyżej 60fps to trzeba miec 1080, a może i nawet ona miec czasami jakies dropy

Edytowane przez barpiw
Link to post
Share on other sites

Kolejny wałek, bo ceny coś za niskie. Szczególnie 1100zł za 980ti...

Neśli chodzi o elektronikę, na olx 1/3 ogłoszeń to aukcje oszustów. Cena 30,40% niższa, brak wysyłki za pobraniem, na allegro dupek nie chce wystawić.

Miałem sytuację, że czatowałem z takim ch**em a następnego dnia dostałem maila od olx, że aukcja została zamknięta, z uwagi na oszustwo. Uważajcie i nie wpłacajcie.

Link to post
Share on other sites

2 dni temu znalazłem na olx aukcje gtx 760 4gb za 250zł, pytam się czy za pobraniem i odpisuje mi formułkę: "Wysylka ewentualnie po wplacie kwoty za karte graficzna . Allegro nie posiadam olx to jedyna strona ktora posiadam". Potem obniża cenę do 200zł i nie raczy odpisać na moje dalsze wiadomości pytające o gwarancje rozruchową, no ale przecież komu ona jak "karta w 100% sprawna". Jak ktoś chce się posilać na olx to tylko pobranie / allegro, ewentualnie odbiór osobisty.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...