Skocz do zawartości

Składanie nowego komputera.


Recommended Posts

To nagrywarka (Napęd) Samsunga czy LG ten który podałem?

 

Panowie i Panie z esc są uczciwi i nie zrobią w bambuko? Taka kasa nie leży tak o na ulicy i nie chciałbym tego tak stracić. Swoją drogą, to oni mogliby od razu złożyć jakbym napisał maila lub zadzwonił?

 

Edit: Gryzie mnie jeszcze to, czy płyta główna do kostek Ram pasuję, gdyż płyta maks. 1333Mhz obsługuje (Bynajmniej tak tam piszę, a na płytach głównych się nie znam), a kostki mają 1600Mhz?

 

Edit2: Dobra, dziękuje Wam, bardzo, ale to bardzo Wam dziękuje. O to zestaw który będę brał:

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=37229

 

Co o tym myślicie? Wszystko git? Pozostaje tylko instalacja Windowsa 7 i już nic nie potrzebuje? A to net, a to wszystkie gry będą śmigać i nic nie będę musiał dokupywać? Wszystko na full by łaziło?

Link to post
Share on other sites

Zestaw super,powinien Ci służyć przez długi okres czasu i nawet się nie zająknąć przy grach na max przez bardzo długo :) Po zakupie i złożeniu pozostanie Ci instalacja Wina no i sterowników a tak to już wszystko więc uspokój się :P Jak już pisałem o esc słyszałem same pozytywy,poza tym większość forumowiczów pewnie mogłoby polecić ten sklep :)

Link to post
Share on other sites

Hehe, też jestem dumny z tego zestawu który pomogliście. Gdyby nie Wy, to zapewne wziąłbym tamten po części szmelc za sporą kwotę który proponował mi Pan z serwisu. Ogółem bardzo, ale to bardzo, bardzo Wszystkim Wam dziękuje. Po prostu Was uwielbiam. Benchmark.pl, to jak dla mnie chyba najlepsza strona. Nie dość, że ludzie pomocni :), to i atmosfera super. Jeszcze raz Wam bardzo dziękuje za złożenie zestawu i za pomoc. Po prostu nie wiem co powiedzieć heh. Jeszcze raz dziękuje, a teraz zobaczę czy da się ten zestaw ew. na raty wziąć (W ostateczności) i jeszcze poczytam trochę. Zestaw polecam każdemu kto dysponuję podobną kwotą (Lub taką jaka jest wymagana).

Link to post
Share on other sites

Jak nie masz czytnika kart pamięci to jeszcze możesz go dorzucić, a co do zestawu to myśle że przepłacasz za RAM, ten byłby wystarczający http://www.esc.pl/product_info.php?manu ... s_id=29736

Ta obudowa mi się nie podoba, ale to rzecz gustu. Już bardziej wolałbym CM 330k (niedostępna na esc). A nagrywarka obowiązkowo do zmiany, mi Samsung padł po 2 latach (część płyt DVD 8,5GB w ogóle nie czyta, zacina się wysuwanie tacki), tylko LG/Liteon/Plextor (najlepsza firma, produkcji Pionieera) wchodzą w gre jak dla mnie. A w przypadku chłodzenia nie wiem czy lepiej nie byłoby wziąć Ninje 3, bo Mugen lekko się zestarzał a Ninja z tego co widzę bije go w oczy przepływem powietrza przez wentylator (więc jest wydajniejsza), a Mugen za niedługo przejdzie facelifting i obecna wersja będzie wycofana.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, wiem, że tamten zestaw bym brał. Tylko ostatnie dwa pytania. Czy mogę wziąć te kostki?

 

Corsair 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Vengeance (I ew. w późniejszym czasie dokupię następne takie i będę miał na zapas)

 

I czy te kostki pasują do tej płyty którą mi podaliście? (Dla przypomnienia: MSI P67A-C45 /intel P67/ ) Gdyż nie znam się za bardzo na płytach, chodź podstawy znam.

 

Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Pewnie że będzie pasować. Firma pamięci nie ma takiego dużego znaczenia w wydajności. Bierz te które bardziej pasują do reszty zestawu czyli kolorystycznie. Możesz też wziąść te http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=35024.

Nie widze sensu dokupienia kolejnych GB RAM. 8 to już jest za dużo

Link to post
Share on other sites

Corsair 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Vengeance (I ew. w późniejszym czasie dokupię następne takie i będę miał na zapas)

Kupowanie ramu na zapas to kompletna głupota i strata kasy . W normalnym użytkowaniu już 6gb to za dużo.

Ram w ilości powyżej 8gb przyda się tylko profesjonalistom (grafikom, programistom itp). Z tego co widzę nie jesteś profesjonalistą więc po co ci więcej niż 8gb?

 

I czy te kostki pasują do tej płyty którą mi podaliście?

Tak, będą pasować. Już trzeci raz to piszę. Nie zwracaj w ogóle na to uwagi. Płyta sama sobie przestawi je na 1333.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...