Skocz do zawartości

Recommended Posts

 witam chce sobie kupić kompa do gier. Możecie mi coś pomóc ogarnąć w tej sprawie?

  • Zastosowanie komputera: GRY
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: buda z obudową i dvd
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer: teraz 
  • Których części potrzebujesz?: sama buda
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: musze kupić
  • Specjalne wymagania: Cichy 
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie
  • Własna propozycja zestawu: nic

 

Czekam na wasze propozycje 

Link to post
Share on other sites

Ile chcesz przeznaczyć na monitor ?

Jakie te gry konkretnie ?

 

1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x Intel Core i5-7400 /3.0GHz, 6MB, BOX, LGA1151/1 x AsRock H110M-HDV R3.0/intel H110, DDR4, LGA1151/1 x Crucial 8GB 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT RED1 x MSI GeForce GTX1050Ti OC 4GB DDR5 128bit (1455/7000)1 x SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black)1 x XFX Core TS 550W 120mm Bronze1 xiHAS122 SATA (black)

2579zł
 
Wydajna i5, budżetowa płyta z niezłym wyposażeniem i zaktualizowanym biosem pod Kaby Lake, RAM 2400MHz w jednej kości pod rozbudowę w przyszłości, GTX 1050TI od MSI z fabrycznie podbitymi taktowaniami, 1TB HDD na dane. Obudowa z piwnicą, jak i dwoma 120mm wentylatorami, do tego zasilacz z zapasem mocy pod rozbudowę o mocniejsze GPU z 5 letnią gwarancją producenta.
 
Dociągając budżet Gladius M35 Pure Black (b/z) lepsze ofiltrowanie, cichsze wentylatory z regulatorem obrotów, no i więcej miejsca w środku.

 

 

Specjalne wymagania: Cichy 

Z czasem dorzucisz cichsze chłodzenie na procesor. W tym budżecie nie można mieć wszystkiego.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jakie gry hmmm głowie World of Warcraft Lecz on ma małe wymagania ale gra jest źle zoptymalizowana dlatego potrzeba mocnego kompa. No i jakieś tam nowości których na ps4 nie ma.

Monitor hmm sam nie wiem jaki nie chce wydawać majątku a chce mieć spoko jakość.

Link to post
Share on other sites

To nie jest głupi pomysł z tym ssd na start.

Lecz cały czas stoję przed ogromnym dylematem. Posiadam macbook air 13 i bardzo jestem z niego zadowolony lecz nie mogę pograć sobie w wow bo się grzeje i buczy boję się że zaraz wybuchnie. Dlatego myślę o nowym kompie a macbooka sprzedać do innych gier mam ps4

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...