Skocz do zawartości

Klawiatura i myszka dla gracza. Bloody B120? Bloody V8m?


Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić sobie w miarę przyzwoitą klawiaturę i myszkę, bo całe życie korzystam z jakiegoś dziadostwa za parę zł (nigdy nie przywiązywałem do tego większej uwagi). Jednak takie dziadostwa szybko padają i nie są cudami techniki. Nie chce nie wiadomo ile wydać - chcę, żeby to co kupię było w miarę tanie i miało dobry stosunek cena/jakość.

 

Zastanawiam się nad klawiaturą Bloody B120. Widziałem jeszcze, że dużo ludzi kupuje Tracer battle heroes squadron ale sądząc po zasilaczach i obudowach tej firmy to mam uprzedzenie, że ta klawiatura to badziewie. Brać B120 czy jest coś lepszego?

 

Myszka. Tutaj już tak łatwo nie jest. Rozważam Bloody V8M, Bloody Blazing A90 oraz Volcano MC-GMX4. Która najlepsza? 

I talkie dodatkowe pytanie: czy Bloody Blazing A90 oraz MC-GMX4 mają to samo co V8M czyli:

https://youtu.be/WEIISiChkTk?t=5m

 

Żeby się moderator nie musiał fatygować z usuwaniem tematu to jeszcze te pytanie odnośnie myszki wypełnię:

 

§  Budżet: Do 100 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  Jakieś dziadostwo - nie jestem nawet w stanie określić modelu

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Brak (Nie widzę różnicy z podkładką, a bez)

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Hmm... a to nie wiem. Czułość myszy zmieniam "w biegu" na taką jaką potrzebuję jednym z przycisków obecnej myszy

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: yyy??? A to chyba zależy jaką się ustawi czułość myszy w grze. Nie jestem w stanie odpowiedzieć. Nieważne...

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Hitman, FPS'y typu Battlefield 1, Sniper Ghost Warrior 3, wiadomo  GTA 5, Mam nadzieję na Far Cry 5 oraz COD WW2, czasami Strategie Twierdza czy Age of Empies 3.

§  Ile przycisków używasz w myszce: Dwa podstawowe, kółko, środkowy przycisk, czasami z jeden boczny

§  Chwyt: palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 13cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  Bo używam dziadostwa za parę zł

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): To pytanie jest dobre. Chcę kupić produkt, który będzie miał bardzo dobry stosunek cena/ jakość. Bo jak mam płacić z 50 zł więcej, a nie otrzymać nic specjalnego to nie ma sensu dopłacać.

 

 

Link to post
Share on other sites

mam bloody v8m I odradzam kiepski sensor. Co do podkładki może ty różnicy nie odczuwasz ale twoja myszka juz tak. Co do klawiatury to jestem zdania że mebrana to mebrana i brał bym coś taniego sam kupiłem Tracer Mecano i jest narazie ok a mam ja ok 9 miesięcy. Co do myszki to może dołożyć i kup dm pro1 polecana na forach i zastanowił bym się nad zakupem podkładki bo tak.jak juz pisałem myszka się mniej niszczy.

Link to post
Share on other sites

Więc klawiaturę wezmę Tracera Mecano. Ma dobre recenzje i ogólnie powinna być dobra. Co do myszki to dalej nie wiem. Odrzucam V8M. Zastanawiam się nad Bloody Blazing A90 oraz Volcano MC-GMX4

 

A podkładki pod myszkę czymś się różnią czy wszystkie są podobnej jakości?

Edytowane przez iridiumpro
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...