Skocz do zawartości

Recommended Posts

hehe teoretycznie tak ale to jest szrot przywożony z chin na kontenery i sprzedawany na nabrzeżach na kilogramy. Dosłownie. U mnie w Hamburgu jest taki punk na nabrzeżu w porcie gdzie skośnoocy sprzedają towar bez gwarancji że działa kupujesz na własne ryzyko. "Pan weźmie cały karton cześć na pewno działa". Jak trafisz na sprawną to w porządku. Zresztą odszukaj sobie na YT ktoś robił test takich tanich dźwiękówek USB wszystkie były tragiczne dwie takie same nagrywały zupełnie różnie a jedna po prostu była uwalona. Jedna wielka loteria.

Link to post
Share on other sites

To nie zmieni jakości dźwięku nic a nic?

Dżizas człowiek pomyśl trochę! Jak typowy no-name od chińczyka który jest klepany za klika centów gdzieś w jakiejś małej fabryczce i sprzedawany za parę $ na aliexpress może być lepszy od modułu dźwiękowego, który musiał być zweryfikowany pod wieloma względami żeby w ogóle mógł trafić na płytę główną danego producenta? Nie wspominając nawet o kwestii dostępności sterowników.

Link to post
Share on other sites

Pooglądaj sobie filmy na youtubie o tych kartach. Te karty to totolotek. Nawet jak komuś dobrze gra, to nie znaczy że tobie ten samo model będzie się sprawdzał.

 

Poszukaj jeszcze kanału Ziemniaka, też to kiedyś testował.

 

Najtańsza warta polecenia to Logitech 430. Czasem trafiają się na allegro. Ja kupiłem za 70 zł. W opcjach mikrofonu ma wycinanie szumów tła. Mi przy Skype się sprawdza. Ale, żeby była rewelacyjna i dech w piersiach zapierała, to nie mogę powiedzieć.  Do karty mam wpięty tylko mikrofon, a dźwięk leci po HDMI do monitora i z monitora jackiem do głośnika T20. Na pewno jest lepsza niż integra w tanich laptopach, bo ma 2 gniazda jack dla mikrofonu i głośników a nie jakieś combo co z niczym nie chce działać.

Link to post
Share on other sites

Do kombo trzeba spliter. Ból jest tylko taki że są 2 standardy 4 pinowych wtyczek na rynku i nikt ich nie rozróżnia. Dlatego kupienie splitera to czysta loteria, można jedynie pytać ludzi którzy wcześniej kupili dany model czy zadziałało czy nie. (2 prawe wtyczki na rysunku)

 

http://images.gametrade.pl/system/photos/000/359/255/photo_viewer_full/jack_3_5.png

Edytowane przez doman18
Link to post
Share on other sites

Z moim HP spliter nie działa. Laptop też czasem wykrywa jedne słuchawki a innych nie. Testowałem różne modele (LG, Samsungi, Nokie) Chciałbym do jacka podpiąć mikrofon a dźwięk pościć po HDMI, a po wpięciu mikrofonu laptop wykrywa, że są podpięte słuchawki. Delle mają to porządnie owiązane. Po podpięciu mikrofonu do jacka laptopa pyta się co zostało podłączone (czy słuchawki, czy mikrofon, czy słuchawki z mikrofonem). Inne marki nie są tak dopracowane niestety. Dlatego używam tego Logitecha G430

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...