Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość paprykarz

Czekaj grzecznie do października może się pojawi.

 

 

 

Jarrino nie ogarniam co napisałeś

 

 

Ja wpisałem w google " i9 7940x ceneo " i komp mi się zawiesił.

Edytowane przez paprykarz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I9 sobie daruj przynajmniej na 2 lata, bo żadna gra nie wykorzysta więcej jak 4 rdzenie, poza tym sa cholernie drogie. Z drugiej strony patrząc na Twoje karty graficzne to kto bogatemu zabroni? Co do procka pod taki zestaw to sie nie znam ale koledzy wyżej juz podpowiedzieli.

 

A co do bottlenecka przy full hd to mutissj chyba nie myślisz że ktoś z takim sli bedzie sie bawic w 1920, bo to zestaw pod 4k w 60+ fps

 

Edytowane przez pawelox01
Link to post
Share on other sites

I9 sobie daruj przynajmniej na 2 lata, bo żadna gra nie wykorzysta więcej jak 4 rdzenie, poza tym sa cholernie drogie. Z drugiej strony patrząc na Twoje karty graficzne to kto bogatemu zabroni? Co do procka pod taki zestaw to sie nie znam ale koledzy wyżej juz podpowiedzieli. A co do bottlenecka przy full hd to mutissj chyba nie myślisz że ktoś z takim sli bedzie sie bawic w 1920, bo to zestaw pod 4k w 60+ fps

No oczywiście, że nie do full HD

I9 sobie daruj przynajmniej na 2 lata, bo żadna gra nie wykorzysta więcej jak 4 rdzenie, poza tym sa cholernie drogie. Z drugiej strony patrząc na Twoje karty graficzne to kto bogatemu zabroni? Co do procka pod taki zestaw to sie nie znam ale koledzy wyżej juz podpowiedzieli. A co do bottlenecka przy full hd to mutissj chyba nie myślisz że ktoś z takim sli bedzie sie bawic w 1920, bo to zestaw pod 4k w 60+ fps

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy te dwie karty graficzne starczą do grania w 4K przy odświeżaniu 144Hz (oczekuje +80 FPS) ? Tylko mam dylemat jaki procek do tego wybrać  :(

Edytowane przez KacRad
Link to post
Share on other sites
Gość paprykarz

Myślę że zakup jednostki i9 w tym momencie to przerost formy nad treścią, chyba że będziesz wykorzystywał sprzęt do zadań profesjonalnych. Sama cena jak Cię nie odstrasza to płyta + procek daje na dzień dzisiejszy jakieś 6200 PLN, i nie mówię o jednostce którą podałeś. Myślę że realnie nawet jak odczekasz kilka miesięcy będzie możliwość zakupu socket 2066 + wydajne i7 , które pewnie da radę spełnić twoje wymagania.

Link to post
Share on other sites

Nie trzeba zaraz brać 10-cio rdzeniowca za ~4300zł. 8-ka za ~2600zł (7820X) byłaby dużo lepszym wyborem. Wyższe zegary do gier a pomiędzy 8 i 10-core tak dużej różnicy wydajności nie ma.

 

Niech tylko w końcu się w sklepach pojawi, bo dwa tygodnie po premierze a jak na razie to pusto i wilki wyją...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...