Skocz do zawartości

Telefon do 1100 zl nastepca lg g2


Recommended Posts

Od Xiaomi ciężko oczekiwać dobrych fotek. Aparat jest jaki jest.. Nie najgorszy ale i nie najlepszy. Note 4 można dorwać w proline i sferis za 759 zł, jeśli nie zależy Ci tak bardzo na droższej 'oficjalnej dystrybucji'. W tej cenie lub lekko ponad zakładany budżet jeszcze Mi5 możesz znaleźć lub Huawei Nova 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W porównaniu do G2, RM4 ma dużo, dużo lepszy aparat, to akurat nie podlega dyskusji. Koledze chodzi, że na tle najnowszych telefonów redmi note 4 nie wyróżnia się zupełnie niczym jeśli chodzi o zdjęcia. Są po prostu przyzwoite.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oby nie ustępował wydajnością g2 bo na g2 akurat wszystko chodzilo spoko moze ramu troche brakowało.Bateria w g2 po 2 latach byla tak zajechana ze lekko ladowalem 2x dziennie jak nie wiecej.Dziękuje za porady.Chyba ciekaweszego xiaomi w tej cenie z europejskiej dystrybucji i z taka baterią nie znajde,

Link to post
Share on other sites

Rąk zbyt duzych nie mam ale damy rade :D duzo ogl filmów na yt a tu wielkosc akurat to bedzie duzy atut.Zakupu dokonam za ok 2 tygodnie jak wróce do Polski.Musze sie teraz meczyc z iphonem 5 ten rozmiar mnie dobija.G2 akurat i te cieniutkie ramki bardzo dobrze sie sprawdzaly ale cóż trzeba nareszcie zmienic telefon.Piwot dziekuje za porade.

Link to post
Share on other sites

Witam

Nie będę zakładał nowego tematu, tylko "dokleję" się to istniejącego. Od pewnego czasu śledzę to forum i dzięki Waszym odpowiedziom zawęziłem wybór nowego telefonu do 3 sztuk, a mianowicie: Redmi Note 4 za ok 730 zł z allegro, Asus Zenfone 3 553KL za 906 zł oraz P10 Lite za ok 1000 zł. Pierwotnie zdecydowałem się na Asusa, jednak teraz myślę czy warto do mich wymagań. Aktualnie mam Xperie M4 Aqua. Telefonu używam głownie do tego do czego służy,czyli do dzwonienia, codziennie coś tam muszę sprawdzić w internecie. Zdjęcia robię jak wyjdę z dziećmi i chce uchwycić jakiś moment. Dlatego tak się zastanawiam, czy po prostu Note 4 za 730 zł nie spełni moich wymagań, i nie muszę dokładać to w/w droższych modeli. Co sądzicie?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja sie zastaawiam jesCze czy dolozyc do wersji 4/64.Czy warto te 300 zl.Male masz wymagania na pewno redmi note 4 je spelni.Wymagania mam podobne do Ciebie tylko ja wiecej korzystam z mediow i ogl duzo yt.

a jak z GW tych xiaomi w Proline,wszystko tak jak powinno byc?

Pomoże ktos?

Link to post
Share on other sites

Dopytam przy okazji w tym temacie. Po przejrzeniu forum i pytaniach, wybrałam wstępnie Asusa Zenfone 3 max (tez z 553 w nazwie) . Czym różni się od Xiaomi Redmi Note 3/32? Specyfikacją to wiem, ale czy dla osoby która wcześniej miała LG G3, różnica w użytkowaniu będzie duża? Czy warto dopłacać do Asusa?

 

Wymagania standardowe, w miarę dobra bateria i przyzwoity aparat, budżet 1000 zł, nówka, x-kom albo proline :)

Link to post
Share on other sites

Jak przesiadasz sie z LG to czy na Xiaomi czy na Asusa, to będzie zupełnie co innego.
Tylko aparat w Asusie będzie lepszy, ale procek jest sporo słabszy i ogólnie wszystko ma ciut gorsze ;d

Edytowane przez piwot
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...