Skocz do zawartości

Samsung s6 edge vs lg g5


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kamillus98,

Recommended Posts

  • Mój budżet : 1800zł/+-50zł

  • Jak zamierzam dokonać zakupu : allegro / sklep internetowy/ sklep stacjonarny

Nowy czy używany : nowy

Preferowany rozmiar wyświetlacza : obojętnie

Preferowany system mobilny : Android

Do czego będę używać urządzenia : Zdjęcia, facebook, YT, może jakieś gry

Wymagania : Płynność działania, aparat, pojemność baterii, przejrzysty, ładny ekran

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś inne propozycje z chęcią je rozważę (najlepiej z jakimś linkiem do oferty).

 

Link to post
Share on other sites

S6 Edge to 2 generacje wstecz, a G5 jest z 2016 r, nie był zbyt udanym smartfonem

 

Mając taki budżet rozglądałbym się za S7 / Honor 8 / HTC 10 (nie jakieś wersje Evo czy Lifestyle) / XPERIA XZ / OP3T / nieco więcej jest już P10 lub G6/ 

Link to post
Share on other sites

Rozglądałem się za s7, ale w tej cenie nie znajdę żadnego z fakturą VAT, nie marżą i pewnego, a nie z jakiegoś fejkowego sklepu. A jeżeli chodzi o Honora i HTC, to widziałem je na żywo, sprawdzałem je i oba mi nie odpowiadają.

Edytowane przez kamillus98
Link to post
Share on other sites

No nie wiem. Kupiłem już kilka sztuk telefonów z allegro i nigdy nie patrzyłem na ilość sprzedanych sztuk. I nie były to tanie telefony, np. ostatnio IP7. I jest ok, ale jak uważasz. 

Najważniejsze, żeby była gwarancja producenta i FVAT 23%

Link to post
Share on other sites

Zawsze masz POK, a poza tym Allegro zmienił nieco system oceniania transakcji. Jak widać są to transakcje z ostatnich 12 miesięcy, zaś kupujący mają teraz większą swobodę oceniania swojego zakupu bez obaw o negatywny komentarz zwrotny - co może nawet sugerować większą wiarygodność pozytywnych opinii u tego sprzedającego. Moim zdaniem warto brać ;).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...