Skocz do zawartości

Telefon do maks 3000 PLN


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez vitno,

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

 

Nadszedł czas na zmianę mojego starego telefonu. Budżet jakim dysponuję to 3000 PLN i nie chcę go przekraczać.

 

Telefon jest mi potrzebny do zdjęć(ale nie pokroju zdjęcie kotleta w knajpie, lecz również do bardziej zaawansowanej fotografii, nie zawsze mogę mieć ze sobą moją lustrzankę), muzyki, pisania(komunikatory, maile itp.), do zarządzania stroną na WordPress i w zasadzie to tyle.

 

Modele nad jakimi myślę:

 

- Galaxy S8

- iPhone 7/7 Plus

- BlackBerry KEYone

- Huawei P10

- OnePlus 5

 

Jakieś sugestie? Opinie?

 

Recenzje każdego z nich czytałem, poza OP 5 i BB, wszystkie miałem w ręku.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli miałeś S8 i P10 w ręku to wybierz ten który Ci się najlepiej trzymało i najlepiej wyglądał. (S8 ma jaśniejszy aparat)

 

Co do BB, omińmy może temat chyba, że lubisz eksperymenty i nie przeszkadzało by Ci posiadanie niszowego sprzętu, a takim niestety jest BB,  nawet jak będziesz miał za bardzo możliwości porozmawiać z innym właścicielem tego telefonu.

 

Jeśli jesteś fanem iosa, miales iphony, czujesz sentyment, lubisz jak system Cie ogranicza to bierz IP7. 

 

One plus 5 z tego co do tej pory wynika z testów to kombajn, szybszy od IP7, ale czy trzeba Ci tak szybkiego sprzętu?

Wszystkie te telefony mają bardzo podobne aparaty, z najwyższej półki, zabrakło tutaj tylko HTC U11, ponoć ma najlepszy aparat na rynku, niestety wykracza poza Twój budżet.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Ok, a czy dwa aparaty w telefonach, to faktycznie coś wow niezwykłego czy tylko chwyt marketingowy?

G6 ma dodatkowy szerokokątny, a P10 ma jeden monochromatyczny. Nawet jakbyś wziął S8 to nie wiem czy byś żałował, że nie wziąłeś smartfona z dwoma aparatami.

Link to post
Share on other sites

Brack jacka, wyklucza u mnie telefon. Owszem są dobre słuchawki BT, ale kupę kasy zainwestowałem w słuchawki na kablu i nie uśmiecha mi się z nich rezygnować, a kombinowanie z przejściówkami mnie nie bawi.

 

A tak jeszcze jedno. Czytam i czytam i pojawia się sporo opinii, że S7 Edge niewiele ustępuję S8, a wręcz poza wyświetlaczem i multi-image processing i kilkoma bajerami, które nie są must have, to niczym nie ustępuje. Może wobec tego warto skłonić się w jego stronę biorąc pod uwagę jak teraz spadł cenowo.

Link to post
Share on other sites

G6 ma dodatkowy szerokokątny, a P10 ma jeden monochromatyczny. Nawet jakbyś wziął S8 to nie wiem czy byś żałował, że nie wziąłeś smartfona z dwoma aparatami.

Ten szerokokątny aparat jest moim zdaniem przydatny wyłącznie w wypadku fotografowania różnych widoków, krajobrazów.

Link to post
Share on other sites

Z s7e przesiadałem się na s8,w pierwszych dwóch dniach żałowałem że dołożyłem tyle kasy do s8 natomiast szwagier kupił s7e i gdy wziąłem go do ręki to nie wróciłbym do s7e,ekran jednak w s8 robi różnicę,większy a fon mniejszy.Lepiej w dłoni leży.Osobiście sprawdziłbym 1+5 jeśli miałbym zmieniać swojego s8.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Obczaj też  ZTE Nubia Z11

 

https://www.ceneo.pl/49393255

 

Niezły fon. Snapdragon 820, 4gb ramu, 64gb pamięci  

 

Teścik

 

 http://www.gsmarena.com/zte_nubia_z11-review-1507.php

 

Druga propozycja to Asus Zenfone 3 Zoom. Słabszy procek,ale nadrabia baterią 5000 mAh + Full HD Super Amoled ekran.Typowy fon pod foto. Dwa obiektywy po 12MP, u jednego F1.7 i u drugiego F2.8. Do tego OIS 4x.  

 

https://www.ceneo.pl/52181785#tab=click


Ten Asus spokojnie 2-3 dni wytrzyma. A to dość znacząca zaleta w dzisiejszych czasach.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...