Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, szukam telefonu do +/- 1000zł. Przede wszystkim i to najważniejsze musi być duży wyświetlacz i telefon ma być w miarę świeży (max kilka miesięcy od premiery w PL). Mam teraz meizu m2 note z wyświetlaczem 5.5 cala i mniejszy nie wchodzi w grę. Od razu zaznaczam że chińskiego telefonu już nie chcę, nie chodzi o to że nie polubiłem marki meizu ale chinole mają kilka minusów a kilka z nich to słaby aparat, chińskie powiadomieniami i nie dokładne spolszczenie telefonu, przy dłuższym użytkowaniu to potrafi denerwować. Także teraz stawiam na popularne marki. Nie wiem co tutaj napisać, głównie to dzwonię, korzystam z aplikacji, wysyłam smsy i robię zdjęcia. Może ktoś będzie w stanie doradzić mi coś fajnego, ja się nie znam ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez hiszpanu
Link to post
Share on other sites

Przejdę od razu do konkretów:

 

Lenovo K6 Note - premiera pod koniec 2016 - 5,5'' - niestety, ale z Chin

 

Asus ZenFone 3 Max ZC553KL - jeśli dobrze pamiętam to jesień 2016 - 5,5'' - nie Chiny, a Tajwan

 

Nokia 6 - nowość od byłego giganta ze ze Skandynawii - 5,5'' - na razie tylko przedsprzedaż, więc jak Ci się nie pali to możesz czekać na np. polskie testy, recenzje

 

LG X MACH - jesień 2016 - 5,5'' - południowokoreański

 

Zaproponowałbym Xiaomi, bo mają kilka sztuk 5,5'', ale to chińska marka. Akurat oni mają przeciętne aparaty. Z chińskich telefonów dobre aparaty mają Huawei, ale mają mało tak dużych telefonów w ofercie. Lenovo jest jeszcze ok.

Link to post
Share on other sites

Przejdę od razu do konkretów:

 

Lenovo K6 Note - premiera pod koniec 2016 - 5,5'' - niestety, ale z Chin

 

Asus ZenFone 3 Max ZC553KL - jeśli dobrze pamiętam to jesień 2016 - 5,5'' - nie Chiny, a Tajwan

 

Nokia 6 - nowość od byłego giganta ze ze Skandynawii - 5,5'' - na razie tylko przedsprzedaż, więc jak Ci się nie pali to możesz czekać na np. polskie testy, recenzje

 

LG X MACH - jesień 2016 - 5,5'' - południowokoreański

 

Zaproponowałbym Xiaomi, bo mają kilka sztuk 5,5'', ale to chińska marka. Akurat oni mają przeciętne aparaty. Z chińskich telefonów dobre aparaty mają Huawei, ale mają mało tak dużych telefonów w ofercie. Lenovo jest jeszcze ok.

ZenFone 3 to wyższy model, oficjalny sklep Asusa ma nadal za 999 zł: http://allegro.pl/asus-zenfone-3-zc553kl-lte-zloty-dual-sim-i6826055980.html Błędna, myląca aukcja ;v

Autorze, Honor to marka, linia (?) Huaweia, więc tu o menu spokojnie :P

Edytowane przez Jerzy Urban
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

osobiście polecam xperie xz tzn: http://opiniertvagd.pl/xperia-xz-aktualny-flagowiec-sony/ troche przekracza twoj budzet, ale ma swietne parametry. to juz moja druga xperia i nie moge na nia narzekac w zaden sposob. wiecej o smartfonie mozesz sobie w linku poczytac

 

Przekracza budżet o ponad 1000zł. Pomyśl zanim coś napiszesz. Tak w ogóle to niezły odkop.

Edytowane przez yeti1992
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...