Skocz do zawartości

Tel w abonamencie.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Son1c,

Recommended Posts

Cześć.

Przymierzam się do wzięcia abonamentu u operatora i mam do wyboru 2 lub 3 telefony. Jest nim LG G6, Huawei P10 oraz Samsung Galaxy S7 (tego nie jestem pewien). Smartfon będzie wykorzystywany głównie do robienia zdjęć, przeglądania internetu i używania multum aplikacji no i oglądania filmów (to rzadziej). Gry sporadycznie także nie musi być to demon wydajności z najlepszym prockiem na rynku. Między G6 a P10 różnica cenowa a abonamencie jest malutka także ten aspekt możemy pominąć. Po prostu co może być lepsze dla moich wymagań. Byłem w sklepie "podotykać" oba te telefony i szczerze powiedziawszy oba mi odpowiadają. G6 nie mogłem do końca porównać bo była naszpikowana zabezpieczeniami a P10 była luzem bo atrapa także..

Obecnie siedzę na Galaxy S5 i narzekać na niego nie mogłem, chociaż ostatnio zdarzały mu się zwiechy.

Edytowane przez Son1c
Link to post
Share on other sites

Ja bym wziął Huaweia P10. Wysoka jakość wykonania, świetny aparat, bardzo szybka pamięć wewnętrzna.

G6 jak dla mnie nie wyróżnia się jakoś ogromnie, więc nie brałbym go. Galaxy S7 to trochę starszy model niż Huwaei P10, więc też bym się nim nie interesował.

Link to post
Share on other sites

Akurat to czy jest pół roku czy rok starszy/młodszy nie ma dla mnie znaczenia, liczy się użyteczność. G6 też jest bardzo dobrze wykonana jak ją trzymałem. Co do Huaweia to czytałem, że jest jakiś myk z pamięcią czy to szybszą czy wolną w tym samym telefonie.

Link to post
Share on other sites

Akurat to czy jest pół roku czy rok starszy/młodszy nie ma dla mnie znaczenia, liczy się użyteczność. G6 też jest bardzo dobrze wykonana jak ją trzymałem. Co do Huaweia to czytałem, że jest jakiś myk z pamięcią czy to szybszą czy wolną w tym samym telefonie.

Moim zdaniem interfejs LG nie jest jakiś świetny, ale to moje zdanie. Wszstkie te telefony są bardzo dobre, więc to już kwestia tego co wolisz. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...