Skocz do zawartości

Wadliwa plyta główna ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Keke95,

Recommended Posts

Witam kupiłem nie dawno części do mojego pc Pamięć Patriot Viper 4, DDR4, 8GB(2x4GB), 2400MHz (PV48G240C5K)

Płyta główna ASRock H110M-HDV, H110M, DDR4, SATA3, USB 3.0, mATX (90-MXGZU0-A0UAYZ)

Procesor Intel Pentium G4560, 3.5GHz, 3MB, Box (BX80677G4560)

Po podłaczeniu wszystkiego moja karta graficzna asus gtx 550ti dokladnie jej wetylator zaczol sie jakby zalaczac i wylaczac, i tak w kolko. Na ekranie monitora byl komunikat no video imput. Monitor podlaczylem tez do plyty glownej ale komunikat nadal byl.

Akutalnie mam stare czesci i karta dziala  komunikatu nie ma. zasilacz 500w i dodam ze zamawialem akutalizacje biosu do tej plyty. Wadliwa płyta głowna ? Prosze o pomoc 

Edytowane przez Keke95
Link to post
Share on other sites

dokupilem aktulizacje biosu i traktowanie po nim jest 2400 :>

No oki to nie pamięć zatem.Ale w takim razie wygląda mi na płytę główną ale pewności nigdy się nie ma na 100 $.W każdym razie miałem podobny przypadek z załączającymi się i wyłączającymi wiatrakami na moim Radeonie R9 200.Brak obrazu tak samo występował.Czyli podobnie jak u ciebie ale nie tak samo.W moim wypadku padła płyta główna,6 letnia.Mój R9 200 dalej gra bez problemu.Jak u ciebie.Twoja płyta główna przynajmniej do sprawdzenia jest moim zdaniem.Chyba o tego trzeba by zacząć.

A co  zasilaczem?Jaka to marka?

Edytowane przez Kronan
Link to post
Share on other sites

No oki to nie pamięć zatem.Ale w takim razie wygląda mi na płytę główną ale pewności nigdy się nie ma na 100 $.W każdym razie miałem podobny przypadek z załączającymi się i wyłączającymi wiatrakami na moim Radeonie R9 200.Brak obrazu tak samo występował.Czyli podobnie jak u ciebie ale nie tak samo.W moim wypadku padła płyta główna,6 letnia.Mój R9 200 dalej gra bez problemu.Jak u ciebie.Twoja płyta główna przynajmniej do sprawdzenia jest moim zdaniem.Chyba o tego trzeba by zacząć

mam ją od piątku może wadliwa produkcyjnie lub nie wgrali mi aktualizacji biosu idk poczekam az ktos jeszcze sie wypowie i odeśle co trzeba :D

Edytowane przez Keke95
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Możesz pomóc innym więc wysil swoje szare komórki i napisz.

Ludzie tu piszący zawsze starają się pomagać innym, całkiem za darmo, poświęcają swój czas .

Doceń to i przeproś za dziecinadę jaką tu odstawiasz.

nie ma za co przepraszać. 

Problem był z slotem na ram ... co ciekawe odpaliłem pc na 1 slocie i tak nie ujrzałem pulpitu. Dalem wlacz pc normalnie to error na niebieskim tle a z trybem naprawy też lipa  .. nie wiem czego to wina ale tak czy siak płytka jutro wędruje do wymiany :)

Edytowane przez Keke95
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...