Skocz do zawartości

Giants i problemy w instalacji


Recommended Posts

Witam.Znalazlem ostatnio na półce stara gre ktora nazywa sie Giants Obywatel Kabuto.otoz gdy instaluje gre dochodze do momentu wyboru dysku na ktorym mam zainstalowac gre wybieram E bo tam mam wszystkie gry i do wyboru mam instalacje minimalna i max i tu zaczynaja sie schody;/ ktorej opcji bym nie dal to wyskakuje mi ze mam za malo miejsca na dysku docelowym... i teraz zapytam WTF??? dysk ma 140 GB wolnego miejsca a pisze mi ze gra zajmuje troche ponad 1gb... :help: :help: :help:

 

P.S na dysku C da sie ja zainstalowac ale ja nie chce robic na nim syfu chce zeby na nim byly tylko windows i programy bo po to mam ten 150 gb 2 dysk zeby instalowac na nim gry :)

Link to post
Share on other sites

ok zmiana problemu bo komp chyba skumal ze to 140 gb mu w zupelnosci wystarczy i gra sie zainstalowala ale kolejny problem... Otóż nie mogę ustawić grafiki na Direct3D T&L Hal, ponieważ wyskakuje mi błąd przy włączaniu misji. A gdy ustawie na Direct3D Hal to są błędy w grafice jak zwalczyć ten problem?

Link to post
Share on other sites

wiesz udalo mi sie to obejsc;D pozwiedzalem troszke ruskich i ang stron i tam byl odp jak to naprawic ;D sciagnalem patcha moda poinstalowalem i dziala :) jedyny problem ze gra jest teraz w wersji ang a nie PL :) szkoda bo tam byly niezle jaja :cenzura: a spolszczenia znalesc nie moge nigdzie ;/ no coz chociaz taka pociecha ze gra dziala :cenzura:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...